Naga MarketsAsbis z rekordowymi miesięcznymi przychodami w grudniu 2020 rokuASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor produktów IT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, oraz producent marek Prestigio, Canyon i Perenio, według wstępnych danych szacunkowych wypracował w grudniu 2020 roku skonsolidowane przychody na poziomie ok. 343 mln USD, wobec 265 mln USD w grudniu 2019 r., co oznacza wzrost o około 29%.

Asbis z bardzo dobrymi wynikami

„Grudzień 2020 r. przekroczył nasze oczekiwania i był najlepszym miesiącem sprzedaży w całej naszej historii. Tym samym pobiliśmy rekord sprzed miesiąca, kiedy to nasze przychody wyniosły 302 mln USD. Cały 2020 rok będzie również rekordowy pod względem zarówno przychodów, jak i zysków. Teraz koncentrujemy się już na 2021 r., który rozpoczął się dla nas bardzo dobrze. ASBIS wykorzystuje swoje główne atuty i buduje nowe fundamenty na przyszłość. W 2021 rok weszliśmy silniejsi niż kiedykolwiek i planujemy kontynuować nasz sukces. Nie zwalniamy tempa, wręcz przeciwnie, jesteśmy gotowi do dalszego, dynamicznego rozwoju naszej sprzedaży” – powiedział Siergiej Kostevitch, Dyrektor Generalny i Przewodniczący Rady Dyrektorów ASBISc Enterprises Plc.

Te artykuły również Cię zainteresują
 „W grudniu wszystkie nasze linie produktowe odnotowały wysokie wzrosty sprzedaży. Produktami, które były największymi czynnikami wzrostu były smartfony, procesory oraz akcesoria. W smartfonach najbardziej poszukiwana była seria iPhone 12, czyli najnowsze modele firmy Apple – bestsellery na rynkach, na których jesteśmy głównym dystrybutorem produktów tej firmy” – dodał Siergiej Kostevitch.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here