Naga MarketsAsbis z mocnym wzrostem przychodów w maju 2021 r.ASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, według wstępnych danych szacunkowych wypracował w maju 2021 roku skonsolidowane przychody na poziomie ok. 211 mln USD, wobec 121 mln USD w maju 2020 r., co oznacza wzrost o około 74%.

Asbis przedstawia swoje wyniki finansowe za maj 2021 r.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników sprzedaży w maju tego roku. Był to bardzo intensywny miesiąc dla ASBIS. Oprócz niewątpliwie większej sprzedaży niż rok wcześniej, obfitował on w kilka ważnych biznesowych wydarzeń. Otworzyliśmy nasz w sumie 18 APR Store i drugi w Kijowie na Ukrainie, podpisaliśmy umowę na dystrybucję płyt głównych oraz kart graficznych tajwańskiej firmy Biostar Microtech International oraz rozszerzyliśmy nasze kompetencje w sektorze usług dla biznesu dzięki uzyskaniu tytułu certyfikowanego Partnera Platformy NVIDIA HGX. Był to też miesiąc intensywnych przygotowań do debiutu naszego najnowszego produktu – Perenio Ionic Shield, czyli urządzenia medycznego klasy I przeciw znanym koronawirusom. Produkt ten ma olbrzymie perspektywy, obecnie jest w fazie intensywnej komercjalizacji” – powiedział Serhei Kostevitch, Dyrektor Generalny i Przewodniczący Rady Dyrektorów ASBISc Enterprises Plc. „Maj był kolejnym miesiącem, w którym praktycznie wszystkie linie produktowe odnotowały bardzo wysokie wzrosty sprzedaży. Najlepiej sprzedającymi się produktami były procesory, dyski HDDs oraz smartphony” – dodał Serhei Kostevitch.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: sp500 indeks | kurs dolara online | kuna chorwacka kurs | kurs mercator | kursy kryptowalut | pkobp kurs | złotowka |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here