Naga MarketsAsbis wprowadza Perenio Ionic Shield przeciwko koronawirusomASBISc Enterprises Plc, jest wiodącym dystrybutorem z wartością dodaną, deweloperem i dostawcą produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, opracował, zaprojektował oraz jest producentem innowacyjnego dyfuzora jonowego Perenio Ionic ShieldTM.

Asbis wprowadza innowacyjne urządzenie

Jest to kompaktowe urządzenie mobilne emitujące zestaw jonów o określonym składzie, chroniąc ludzi przed znanymi koronawirusami, w tym SARS-CoV-2. Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu uzyskujemy ochronę przed koronawirusami m.in. w domu, biurze, taksówce, a nawet w miejscach publicznych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Perenio Ionic ShieldTM to pierwsze urządzenie oparte technologii dyfuzji złożonych grup jonowych. W przyszłości ASBIS planuje poszerzyć rodzinę urządzeń do profilaktyki innych chorób.

Perenio Ionic ShieldTM, model PEWOW01, przeszło szereg badań diagnostycznych i testów klinicznych. Zostało ono zarejestrowane jako aktywne, nieinwazyjne urządzenie medyczne klasy I do użytku na rynku Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii.

Urządzenie trafi do sprzedaży na rynek Unii Europejskiej w czerwcu 2021 roku.

Perenio Ionic ShieldTM nie jest kolejnym jonizatorem powietrza. Unikalna technologia napędzająca tę innowację pozwala stworzyć stabilną substancję jonową. Urządzenie wytwarza wystarczającą ilość energii, która pozwala na emisję zestawu jonów o określonym składzie do otoczenia. Wspomniany roztwór jonowy składa się z soli magnezu, potasu, cynku, platyny i złota. Aktywny komponent urządzenia znajduje się w wymiennych kapsułkach, które można regularnie stosować do 12 miesięcy. Okres ważności nieużywanej kapsułki wynosi siedem lat od daty produkcji.

Perenio Ionic ShieldTM jest przeznaczony do zapobiegania chorobom zakaźnym wywołanym przez znane koronawirusy, w tym Sars-CoV-2. Emitowany zestaw jonów ma wystarczającą energię kinetyczną, aby zniszczyć dodatnio naładowaną otoczkę koronawirusów i ich ujemnie naładowane RNA.

Zaprojektowanie, opracowanie, przetestowanie, certyfikacja i przygotowanie Perenio Ionic ShieldTM do produkcji zajęło nam 15 miesięcy. Nad tym innowacyjnym produktem pracował międzynarodowy, interdyscyplinarny zespół naukowców z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w badaniu wpływu jonów na organizm człowieka, bakterii i wirusów, które odegrały kluczową rolę w tym procesie. Eksperci z wielu krajów w dziedzinie fizyki teoretycznej, chemii, biomedycyny i inżynierii pracowali obok siebie, aby stworzyć produkt, który może mieć duży wpływ na ochronę naszego zdrowia i zdrowia naszych najbliższych” – powiedział Serhei Kostevitch, Dyrektor Generalny i Przewodniczący Rady Dyrektorów ASBISc Enterprises Plc.

invest

 Perenio zaleca korzystanie z urządzenia w zamkniętych pomieszczeniach – w domu, w biurze, a nawet w samochodzie lub taksówce. Sieć urządzeń Perenio Ionic ShieldTM umieszczonych w odstępach 3 metrów może również chronić ludzi w miejscach publicznych: centrach handlowych, lotniskach, dworcach, siłowniach, kawiarniach, restauracjach, salonach kosmetycznych czy też w transporcie publicznym.

Perenio Ionic ShieldTM jest urządzeniem kompaktowym, dzięki czemu mieści się do plecaka, do torebki, teczki czy walizki. Nadaje się do przenoszenia, co znaczenie rozszerza zakres naszej ochrony nawet w podróży.

Najbardziej efektywne stężenie jonów mieści się w obszarze o średnicy dwóch metrów. Zalecana minimalna odległość między Perenio Ionic ShieldTM a ciałem ludzkim powinna wynosić co najmniej 25 cm. Urządzenie jest bezpieczne zarówno dla ludzi oraz zwierząt, nie emituje ozonu ani promieniowania UV.

„Rozpoczęliśmy naszą pracę koncentrując się na najbardziej obecnie istotnym patogenie, czyli koronawirusach, w tym Sars-CoV-2. Sama technologia pozwala nam jednak na dostosowanie jej do ochrony naszego zdrowia przed innymi patogenami. W planach mamy opracowanie ochrony przeciwko grypie, astmie, czy też różnym typom alergenów. Oznacza to, że kupując jedno urządzenie teraz, w przyszłości dzięki wymianie kapsułki możemy uzyskać znacznie szerszą ochronę. Będziemy nad tym z pewnością pracować” – dodał Serhei Kostevitch.

Dzięki wbudowanej wewnętrznej baterii Perenio Ionic ShieldTM może działać do 6 godzin bez podłączenia do prądu. Urządzenie można ładować za pomocą złącza zasilania typu C lub może ono działać będąc stale podłączone do prądu. Nie wymaga żadnej dodatkowej konfiguracji ani instalacji aplikacji.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dom development | kurs pekao | kurs cdr | orlen kurs | kurs cdprojekt | komentarz giełdowy | usdpln |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here