Naga MarketsASBIS rozwija VAD Business - serwery spółki w katalogu Microsoft AzureASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor produktów IT oraz elektroniki użytkowej na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, oraz producent marek Prestigio, Canyon i Perenio, zakończył proces certyfikacji swoich serwerów przeznaczonych do współpracy z platformą Microsoft AZURE, oferującą szereg usług w chmurze. Tym samym ASBIS znalazł się w gronie blisko 30 oficjalnych partnerów Microsoft AZURE na świecie. Jest to potwierdzeniem dalszego rozwoju ASBIS jako dystrybutora z wartością dodaną.

Asbis zakończył proces certyfikacji serwerów przeznaczonych do współpracy z platformą Microsoft AZURE

W oficjalnym katalogu platformy chmurowej Microsoft Azure znajduje się obecnie 5 serwerów ASBIS zbudowanych w oparciu o podzespoły Intel. Wszystkie spełniają wymagania Microsoft, co jest potwierdzeniem ich niezawodności i wysokiej wydajności, a także kompatybilności z najbardziej aktualnymi produktami i usługami Microsoft.

Te artykuły również Cię zainteresują
Serwery ASBIS umożliwią klientom przeniesienie centrów danych do chmury, dzięki czemu pracownicy będą mogli mieć bezpieczny i efektywny zdalny dostęp do danych umieszczonych w środowisku, stworzonym specjalnie dla danej firmy. Tym samym nakłady inwestycyjne w przyszłości na modernizację własnych centrów danych zostaną zminimalizowane, a praca będzie odbywała się płynnie, w nowoczesnym i bezpiecznym środowisku.

ASBIS bardzo dynamicznie rozwija swoje usługi dystrybutora z wartością dodaną. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle poszerzamy bazę produktów, które pomagają im przejść cyfrową transformację. Szczególnie jest to istotne teraz, kiedy dostęp do bezpiecznego i szybkiego środowiska, w którym mogą pracować zespoły pracowników również zdalnie, jest bardzo ważny. Nasze serwery są tego przykładem. Przeszły one system certyfikacji Microsoft, co oznacza, że są one kompatybilne z najnowszymi usługami i produktami Microsoft” – powiedział Marek Horyl, Product Marketing Director w ASBISc Enterprises Plc.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pgnig akcje notowania | wartość pln | blik co to znaczy | prognoza dolara | s&p 500 notowania |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here