Naga MarketsAsbis rozszerza współpracę z Dell - zapiski giełdowego spekulantaDystrybutor sprzętu IT Asbis, poinformował wczoraj o podpisaniu umowy dotyczącej dystrybucji projektu DELL EMC w Serbii, wzmacniając tym samym swoją pozycję dystrybutora wartości dodanej w rejonie Adriatyku. Asbis rozszerza współpracę z DELL Technologies w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Do tej pory dystrybucja projektu DELL EMC była prowadzona w innych krajach regionu Adriatyku, a także w Bułgarii, Rumunii, na Słowacji i Ukrainie.

Portfolio produktów obejmie serwery DELL EMC, pamięci masowe, rozwiązania sieciowe, a także rozwiązania dla klientów DELL, takie jak komercyjne notebooki, komputery stacjonarne, stacje robocze, terminale klienckie, monitory oraz oprogramowanie i urządzenia peryferyjne.

  • Asbis będzie mocniej współpracował z firmą Dell
  • Silna reakcja popytu po kilkudniowej korekcie

Jest to kolejny krok w celu rozszerzania portfolio produktów w sieci Asbis. Strategia ta przynosi jak dotąd wymierne korzyści. Pod koniec sierpnia Asbis pokazał kolejny raz bardzo mocne wyniki. W lipcu spółka osiągnęła przychody na poziomie 182 mln USD co oznacza wzrost rok do roku o około 32%.

Mocna reakcja po korekcie

Wszystko wskazuje, że inwestorzy z nadziejami mogą oczekiwać kolejnego mocnego raportu kwartalnego. W ostatnich dniach dokonała się całkiem spora, sięgająca 20% korekta, jednak była ona wywołana paniką na szerokim rynku, a nie fundamentami spółki. Jeżeli sytuacja się uspokoi, wydaje się, że spółka o tak mocnych podstawach, może nadal zyskiwać.

asbis


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here