Naga MarketsAsbis Poland zwiększa magazyny do 2 500 m2, może powiększyć je 2 lub 3-krotnieAsbis Poland – spółka zależna Asbis Enterprises Plc – zwiększa powierzchnię magazynową do łącznie 2 500 m2 i w zależności od dalszego rozwoju, będzie miała możliwość rozbudowania obecnej powierzchni magazynowej nawet 2-3 krotnie, podał Asbis.

Asbis Poland rozszerza swoją działalność

Grupa Asbis posiada obecnie dwa główne centra dystrybucyjne, zlokalizowane w Pradze oraz w Dubaju, o łącznej powierzchni magazynowej blisko 12 100 m2. Dodatkowo Asbis wspiera i nadzoruje działalność sieci placówek, składającej się z 31 magazynów w 27 krajach, za pośrednictwem której dostarczane są produkty do łącznie 56 krajów, w których grupa prowadzi bezpośrednią działalność operacyjną, podano w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Poprzedni rok był bardzo dobry dla całej Grupy Asbis, same polskie operacje wzrosły w tym czasie kilkukrotnie. Chcemy dalej rozwijać się i widzimy dobre perspektywy na przyszłość, dlatego zdecydowaliśmy się na zwiększenie naszej powierzchni magazynowej. Liczymy, że ten rok będzie dla Asbis w Polsce przynajmniej tak dobry jak poprzedni, ponieważ mamy bazę zaufanych klientów, dynamiczny i zmotywowany zespół oraz bardzo zróżnicowany portfel produktowy, który sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. Dysponujemy teraz bardzo nowoczesnym magazynem wysokiego składowania, co dodatkowo zwiększa nasze możliwości sprzedażowe” – powiedział prezes Asbis Poland Przemysław Wierzbicki, cytowany w komunikacie.

“Na początku 2019 r. Asbis Poland pojawił się, po dłuższej przerwie, wśród 10 krajów o najwyższych przychodach i od tego czasu systematycznie pnie się w górę w tym zestawieniu. Polska jest dla nas ważnym rynkiem, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągnięć spółki i dopingujemy ją w dalszym rozwoju. Liczymy, że w niedalekiej przyszłości stanie się jednym z najsilniejszych graczy na krajowym rynku dystrybutorów z wartością dodaną” – dodał członek rady dyrektorów Asbis Enterprises Plc Costas Tziamalis.

Asbis Enterprises Plc jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów branży informatycznej na rynkach wschodzących Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. Przychody ze sprzedaży wyniosły 1,91 mld USD w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here