Naga MarketsASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor produktów IT oraz elektroniki użytkowej na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, oraz producent marek Prestigio, Canyon i Perenio, podpisał umowę dystrybucyjną z tajwańską firmą Biostar Microtech International Corp. Zgodnie z podpisaną umową ASBIS zajmie się dystrybucją płyt głównych oraz kart graficznych firmy Biostar na wszystkich rynkach swojej działalności.

Asbis podpisał nową umowę

Biostar Microtech International Corp. to tajwańska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją sprzętu komputerowego. Głównym produktem firmy są płyty główne, ale także karty graficzne, moduły pamięci, dyski SSD, urządzenia do wydobywania kryptowalut, itp. Biostar produkuje płyty główne do procesorów takich gigantów rynkowych jak INTEL i AMD oraz karty graficzne oparte na chipsetach (specjalistycznych układach scalonych) AMD i NVIDIA. Biostar od 1999 r. jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Tajwanie.

Te artykuły również Cię zainteresują
ASBIS rozszerza swój portfel produktów o ofertę firmy Biostar. Tym samym, znacznie wzmacniamy naszą pozycję na rynku dystrybucji płyt głównych oraz kart graficznych, na które obserwujemy obecnie bardzo duże zapotrzebowanie. Planujemy więc wykorzystać lukę rynkową, która może się pojawić w przypadku ograniczonego dostępu tych produktów. Z nową umową partnerską zapewniamy sobie większy dostęp do płyt głównych oraz kart graficznych, tym samym zapewnimy naszym klientom w miarę płynny dostęp do tych produktów” – powiedział Serhei Kostevitch, Dyrektor Generalny i Przewodniczący Rady Dyrektorów ASBISc Enterprises Plc.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here