Naga MarketsAsbis odnotował dobre wyniki finansowe za październik br.ASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoTna rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, według wstępnych danych szacunkowych wypracował w październiku 2021 roku skonsolidowane przychody na poziomie ok. 24 6 mln USD, wobec 221 mln USD w październiku 2020 r., co oznacza wzrost o około 11%.

Asbis wypracował skonsolidowane przychody na poziomie ok. 24 6 mln USD

– Mamy za sobą pierwszy miesiąc tego najbardziej pracowitego dla branży kwartału. Przychody są zgodne z naszymi oczekiwaniami i opublikowaną podwyższoną prognozą finansową na 2021 r. Koncentrujemy się obecnie nie tylko na sprostaniu na zwiększony popyt ze strony naszych klientów, ale również na planowaniu przyszłego roku zarówno pod względem przychodów, jak i rentowności. Naszym największym priorytetem na ten rok jest nie tylko zrealizowanie prognozy, ale nawet przekroczenie jej na poziomie zyskowności. Rozwijamy też nasze portfolio klientów biznesowych oraz usług VAD, które cechują się wyższymi niż klasyczne dystrybucja IT marżami –powiedział Costas Tziamalis,Członek Zarządu oraz Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich i Ryzyka ASBISc Enterprises Plc.– Produktami, które zanotowały najwyższe wzrosty sprzedaży w październiku 2021 r. były akcesoria, dyski SSD oraz smartfony–dodał Costas Tziamalis.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs orange | giełda pekao | kurs dolara (usd) | kurs funta prognozy na najbliższe dni | kurs mercator | lotos notowania | xtb giełda |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here