Naga MarketsASBIS dalej wzmacnia ofertę dla biznesu w obszarze IT ASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług IT orazIoTna rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki,podpisał umowę dystrybucyjną z jednym z liderów globalnego rynku oprogramowania do zarządzania usługami i operacjami IT, firmą Micro Focus Enterprise B.V.

Asbis podpisuję umowę z firmą Micro Focus Enterprise B.V.

Jest to kolejny krok ASBIS w celu rozbudowania oferty dla klienta biznesowego i wejście w nową niszę produktów o bardzo dobrych perspektywach wzrostu. Odbiorcami tej oferty są klienci korporacyjni z bardzo rozbudowanym i dojrzałym działem IT, tacy jak firmy telekomunikacyjne czy banki.Umowa została podpisana we wrześniu 2021 r. i będzie obowiązywała w następujących krajach: Armenia, Białoruś, Kirgistan, Tadżykistan, Turkmenistan, Uzbekistan i Kazachstan.

Micro Focus to jeden z największych na świecie dostawców oprogramowania dla przedsiębiorstw. Produkty objęte umową dystrybucyjną to rozwiązania programowe do zarządzania usługami IT i zarządzania operacjami IT (ITSM/ITOM) w skomplikowanej infrastrukturze IT, wykorzystujące w swoim działaniu m.in. machine learning.

– ASBIS rozwija się bardzo dynamicznie, wciąż rozbudowując ofertę o produkty, które doskonale wpisują się w obecne w potrzeby przedsiębiorstw. Umowa z Micro Focus Enterprise pozwoli zaoferować rozwiązanie o znaczeniu krytycznym do zarządzania biznesem i operacjami w przedsiębiorstwie. To pozwoli naszym klientom na zmniejszenie wydatków operacyjnych oraz przyśpieszy zwrot z inwestycji – powiedział Costas Tziamalis, Członek ZarząduASBISc Enterprises Plc

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dlaczego akcje pgnig spadają | pln kurs | kur euro | kur dolara | orange akcje kupno | pko akcje prognozy | jak kupić amerykańskie akcje |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here