Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Asbis jest podmiotem dominującym grupy zajmującej się dystrybucją komponentów i sprzętu komputerowego.

Te artykuły również Cię zainteresują
4,3% wzrostu to osiągnięcie kupujących akcje spółki podczas wczorajszej sesji. Kurs przekroczył poziom poprzedniego wierzchołka, co potwierdza dynamiczny trend wzrostowy z jakim mamy do czynienia od początku ubiegłego roku. Wyjście ceny na nowe maksima oznacza, że obecnie najbliższym celem jest szczyt z połowy 2014 roku czyli okolice 3,93 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Jeden z czołowych europejskich banków komercyjnych z siedzibą w Mediolanie, operujący w 17 krajach.

Spółka zyskała podczas środowej sesji 4,3% przy całkiem niezłej wysokości obrotach. Po kilkunastu dniach spadków, które mogą okazać się tylko korektę, pojawia się szansa na odbicie. Cena dotarła do wsparcia jakie wcześniej ograniczało trend boczny. Możliwe, że mamy do czynienia z re-testem wybitego wcześniej poziomu. Dynamika wzrostów w pierwszej połowie grudnia była spora, znacznie mocniejsza niż ostatnie spadki. Obecna sytuacja to zatem potencjalna szansa na kolejny impuls popytowy.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Interesuje mnie firma quantum, w ciagu kilku dni firma wzrasta w granicach 10% w ciagu sesji a obroty strasznie mizerne..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here