Naga MarketsAsbis jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów branży informatycznej na rynkach wschodzących Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

asbis

Spółka poinformowała podczas piątkowej sesji o wynikach uzyskanych w listopadzie. W tym miesiącu przychody wzrosły o 1% rok do roku i wyniosły około 202 mln USD. W komunikacie wyrażono duże zadowolenie z takiego wyniku, gdyż wynik w listopadzie był wyższy od rekordów firmy. Warto pamiętać, że przychody cały czas rosną, mimo że spółka skupia się na poprawie rentowności i marży. Dobry listopad oznacza, że spółka spodziewa się w całym roku około 13-14 mln USD zysku netto, z prawdopodobieństwem zakończenia roku przy górnej granicy tej prognozy. Na wykresie tygodniowym kurs dotarł do ważnego oporu jakim jest poprzedni szczyt. Spółka ma za sobą sporą zwyżkę, dlatego jakaś forma korekty byłaby czymś normalnym, tym bardziej w okresie świątecznym.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych.

tbull

Kurs spółki od kilkunastu sesji oscyluje nad lokalnym wsparciem okolic 11,50 zł. Co ciekawe, w tym czasie mamy całkiem przyzwoite obroty. Wydaje się, że może to zwiastować nadchodzącą korektę np. z celem przy poprzednim dołku w rejonie 15,50 zł. W miniony piątek spółka poinformowała, że gra Top Speed będzie dostępna na platformie Nintendo Switch w pierwszym kwartale przyszłego roku. Gra jest jednym z największych hitów spółki i dotychczas została pobrana już 46 mln razy. Spółka planuje także wydawanie innych gier na tę platformę z uwagi na jej dużą popularność.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here