Naga MarketsAsbis jest podmiotem dominującym grupy zajmującej się dystrybucją komponentów i sprzętu komputerowego.

asbis d1

Interwał dzienny pokazuje, że po długotrwałych wzrostach prawdopodobnie zaczyna się ruch korekcyjny. Ważne jest wsparcie okolic 2 zł, które zostało wczoraj poważnie naruszone, ale nie pokonane. Jeżeli kurs nie zareaguje na wsparciu, kolejne i w zasadzie ostatnie to 1,65 zł. Cena nie powinna spadać niżej, gdyż to znaczyłoby, że wzrosty były jedynie fałszywym wybiciem linii trendu, a tak naprawdę niewiele na to wskazuje patrząc na wyższe interwały.

asbis mn

Wykres miesięczny pokazuje, że powstała ogromna formacja objęcia hossy. Sytuacja przypomina tę z marca 2009 roku, kiedy początkiem nowego trendu wzrostowego była podobnie wielka formacja. Aktualnie zamykająca się świeca będzie miała dłuższy górny cień, stąd wymieniłem dwa wsparcia na D1, które powinny być bronione.

asbis w1

Najczytelniej wygląda wykres tygodniowy i wskazuje on na kontynuację wzrostów. Można tutaj rozróżnić impulsy w postaci długich, białych świec tzw. marubozu (wzrosty prawie od otwarcia do zamknięcia) i rozdzielające je mniejsze, czarne świece, które wyglądają typowo korekcyjnie. Kluczowe jest tutaj wsparcie 2 zł. Polecam cały cykl analiz poświęconych spółce: Asbis– Czytelnicy portalu Comparic.pl zarobili ponad 55%.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza czwartkowej sesji na indexach niemieckich DAX i MDAX.
Następny artykułEUR/JPY – na kluczowym wsparciu H4
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here