Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Asbis jest podmiotem dominującym grupy zajmującej się dystrybucją komponentów i sprzętu komputerowego.

Te artykuły również Cię zainteresują
asbis

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Po trzech dniach korekty przy niższych obrotach, spółka zyskała wczoraj 7,5% przy wyraźnie wyższym wolumenie. Takie zachowanie wskazało na siłę kupujących, którzy prawdopodobnie będą kontynuowali wzrostowy pochód zapoczątkowany 21 stycznia. Patrząc na dużą dynamikę wzrostów przy podwyższonych obrotach, wydaje się, że ostatnie kilka dni korekty było tylko przystankiem na drodze ku wyższym poziomom. Kluczowy może okazać się rejon 1,70 zł czyli cała seria wierzchołków z końca ubiegłego roku. W dłuższym horyzoncie, pod warunkiem wybicia tego oporu, kurs może rosnąć nawet w okolice 2 zł.

Bank Pekao SA działa od 80 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowej i największym bankiem w Polsce pod względem kapitalizacji rynkowej.

pekao

Spółka zyskała podczas wczorajszej sesji 2,6% dając krótkotrwały sygnał kupna jakim było wybicie poprzedniego wierzchołka z połowy stycznia. Teoretycznie została otwarta droga do kolejnego wierzchołka czyli okolic 152 zł. Problem w tym, że cena zatrzymała się na linii trendu spadkowego. Wydaje się, że warto poczekać na jej ewentualne wybicie co będzie dawało mocniejszy i bardziej wiarygodny sygnał świadczący o aktywności popytu. Rejon 152 zł to kluczowy opór i kurs powinien do niego zmierzać. Warto też dodać, że jak na razie trend spadkowy wyhamował przy również ważnym wsparciu jakim są dołki z 2013 roku. W najbliższym czasie rozstrzygnie się czy wzrosty są tylko kolejną korektą czy też pierwszym krokiem do zakończenia spadków.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here