Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Asbis jest podmiotem dominującym grupy zajmującej się dystrybucją komponentów i sprzętu komputerowego.

Te artykuły również Cię zainteresują
asbis

Spółka odnotowała podczas pierwszej sesji nowego tygodnia niemal 10% wzrosty podparte najwyższymi obrotami od kilku miesięcy. Doszło do wybicia poziomu dwóch poprzednich szczytów, a styl w jakim się to dokonało zdecydowanie przemawia za kontynuacją trendu wzrostowego. W zasadzie nie mamy żadnych silnych oporów aż do okolic 4 zł, w praktyce po drodze może pojawić się korekta np. przy poziomie okrągłych 3 zł. Ostatnio o spółce pisałem 10 października.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Orzeł Biały specjalizuje się w recyklingu zużytych akumulatorów ołowiowych i innych materiałów ołowionośnych. Odbiorcami produktów są głównie producenci akumulatorów.

orzelbialy

Spółka zyskała podczas wczorajszej sesji 6,4% przy nie najgorszym wolumenie. Spółka mocno zyskiwała w ostatnich miesiącach, jednak próba wybicia poziomu 10 zł skończyła się mocnym cofnięciem. Wczorajsze wzrosty to reakcja na wsparcie jakie wyznacza jeden z wcześniejszych wierzchołków. Wydaje się, że jest szansa na odbicie w górę, gdyby jednak wsparcie wyraźnie zostało przełamane, może okazać się, że wzrosty jakimi byliśmy świadkami to już wszystko w wykonaniu kupujących, przynajmniej w najbliższym czasie.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here