Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Asbis jest podmiotem dominującym grupy zajmującej się dystrybucją komponentów i sprzętu komputerowego.

asbis

Spółka wyróżniała się pozytywnie podczas wczorajszej sesji, rosnąć o 6,1% w asyście najwyższych od końca października obrotów. Poważnie naruszony został poziom poprzedniego szczytu i wydaje się, że jego ostateczne wybicie jest raczej kwestią czasu. Korekta była bardzo płaska, także obroty w tym czasie wskazują na słabość podaży. Wybicie i utworzenie nowego maksimum trendu wzrostowego powinno otwierać drogę do dalszych wzrostów, przynajmniej w rejon 4 zł. Ostatnio o spółce pisałem 25 października.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Spółka zajmuje się wytwarzaniem i sprzedażą chemikaliów oraz tworzyw sztucznych.

grupaazoty

Podczas wtorkowej sesji spółka kontynuowała rajd wzrostowy zapoczątkowany w połowie listopada ubiegłego roku. Tym razem wzrosty sięgnęły 4,5% przy całkiem niezłych obrotach. Roczna linia trendu została już wybita, kolejnym krokiem powinno być mocne wybicie poziomu ostatniego szczytu trendu spadkowego. W praktyce wyjście powyżej wczorajszego maksimum powinno potwierdzić chęć dalszych wzrostów. Wydaje się, że mamy otwartą przestrzeń przynajmniej do oporu w rejonie 77 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułJakub Malý odwołany z fotela prezesa XTB!
Następny artykułGuten Morgen DAX 11.01.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here