Naga MarketsAsbis jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów branży informatycznej na rynkach wschodzących Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

asbis

Notowania spółki w ostatnim czasie lekko wzrosły i na wykresie widoczna jest próba ataku na ważny opór w rejonie 2,50 zł. Spółka ma za sobą sporą przecenę i takie wybicie mogłoby bardziej uaktywnić stronę kupujących. Wczoraj spółka opublikowała wyniki sprzedażowe za wrzesień. Spółka miała około 167 mln dolarów przychodów w tym miesiącu czyli około 11% mnij niż przed rokiem. Wprawdzie spółka zdaje się mieć za sobą rekordowe wyniki, jednak odczyt za wrzesień został bardzo dobrze przyjęty przez firmę. Ponadto, spółka zapowiedziała, że taki odczyt oznacza, że firma będzie w stanie zrealizować ogłoszoną prognozę finansową na cały 2019 rok. Prognoza ta oznacza przychody całoroczne w wysokości około 1,7-1,9 mld USD oraz zysk netto w wysokości 8,5-10 mln USD.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Grupa Getin Holding prowadzi działalność bankową w 5 krajach.

getin

Podczas wtorkowej sesji spółka przekazała informacje o podpisaniu z funduszem typu private equity listu intencyjnego, w którym fundusz wyraził zamiar dokonania potencjalnego zakupu udziałów w spółkach zależnych – do 100% akcji Idea Banku z siedzibą we Lwowie oraz do 100% udziałów New Finance Service Sp. z o.o. w Kijowie. Negocjacje w tej sprawie mają zakończyć się do 1 stycznia 2020 roku. Obecnie fundusz ma przystąpić do wnikliwej analizy spółek czyli tzw. procesu due diligence. Po tym procesie dowiemy się czy rzeczywiście dojdzie do przejęcia i w jakim zakresie. Na razie bowiem, sam list nie stanowi w świetle prawa żadnego zobowiązania stron do zawarci jakichkolwiek umów. Spółki ze stajni Leszka Czarneckiego zareagowały silnym wzrostem na te informacje. Wiadomo od dawna, że Idea Bank wymaga dokapitalizowania i wcześniejsze wzrosty są objawem nadziei na wejście nowego inwestora. Na wykresie mamy kolejny od września, wyżej położony dołek.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here