Naga MarketsBądź na bieżąco z moimi wpisami dotyczącymi spółki Asbis:


“po piątkowym pinbarze, spodziewałbym się kilkudniowego spadku do poziomu ok 1,11 zł.”

Jest to ostatni wniosek jaki wysnułem ostatnim razem. Jeżeli spojrzysz na aktualny wykres, możesz zauważyć, że faktycznie nie było spadków, po publikacji mojego wpisu. A więc gdzie popełniłem błąd – twierdząc, że czeka nas korekta? Bystre oko inwestora, który choć trochę zna się na analizie, że nie ma na wykresie potwierdzenia świeczki pinbar. Ale z drugiej strony, świeczka otworzyła się nisko w stosunku do luki cenowej, po czym na jednej sesji sięgnęła jej poziomy. Co w trendzie spadkowym (bo cały czas mamy z nim do czynienia) bardzo często jest początkiem kolejnych spadków. 

Teraz przejdźmy do przyjemniejszych kwestii, jakimi są zarobione pieniądze. 

Czy warto śledzić nasz portal Comparic.pl?

Pozytywnie odpowiedzą wszyscy nasi czytelnicy, którzy zarobili na akcjach spółki ASBIS – serdecznie gratuluje. 

Aktualnie cena akcji jest o wiele większa niż zakładany przeze mnie drugi poziom TP (zobacz pierwszy wpis, link na samej górze). Wtedy pisałem o poziomie 1,78 zł, który dawał teoretyczny zarobek na poziomie 54% od momentu zaznaczonego na wykresie. Teraz cena testuje poziomy 2 zł.

Co dalej?

150124-asb-tyg-schodek
Wykres tygodniowy – 24-01-2015

Wykres tygodniowy daje pierwsze sygnały do osłabienia wzrostów. Cena zbliżyła się do poziomu 2 zł, który w przeszłości nie raz był powodem różnych ruchów cen (praktycznie cały rok 2012 to ruch konsolidacyjny mający wsparcie na poziomie ok 2 zł. Koniec roku 2014, to trend spadkowy średnioterminowy, który utworzył jeden z kolejnych dołków właśnie na poziomie 2 zł). 

Poziom 2 zł jest zarazem granicą między trendami średnioterminowymi, co potęguje jego siłę.150124-asb-d

Gra toczy się o znacznie większą stawkę, niż nam się wydaje. Jeżeli zaznaczony obszar zostanie pokonany na stale, Inwestorzy “podążający za trendem” – w tym ja, będą mogli kupować pierwsze pakiety akcji.

Pozdrawiam serdecznie,

Michał Karpeta, sygnaly-at.pltokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here