Naga MarketsAch ta wszechobecna spekulacja… Na początku tego wpisu chciałbym wstawić dwa wykresy innych spółek, gdzie w podobnych okolicznościach doszło do wzrostów. Jest to Arctic [ATC]:0921-atc-d
oraz EkoExport [EEX]:

0921-eex-d

Na obu wykresach zielone strzałki pokazują fale wzrostowe, które miały miejsce po pojawieniu się pozytywnych informacji ze spółki. Emocje wśród kupujących nie znały granic ale zobacz na czym oba wzrosty się skończyły? W przypadku ATC cena zawędrowała jeszcze niżej z kolei wykres EEX nadal pokazuje szansę na wzrosty (świadczy o tym konsolidacja pod oporem. Konieczna jest świeczka wybijająca się ponad opór).

Zobaczcie jaką siłę ma informacja (plotka??). Podobna sytuacja ma miejsce na wykresie spółki ASB:0921-asb-d1
Na powyższym screenie przedstawiłem układ swingów w trendach średnioterminowym i krótkoterminowym. Widać wyraźnie, że do wzrostów pod kątem technicznym jeszcze brakuje, chodź już pierwsza jaskółka w postaci zmiany trendu krótkoterminowego już jest. Dla mnie najważniejszym sygnałem pro wzrostowym będzie pokonanie poziomu 1,23 zł. Ale i to nie będzie gwarantować zielonej przyszłości.0921-asb-dPonieważ nieco wyżej czai się na nas ogromna luka cenowa, która z pewnością odciśnie swój znak na wykresie.

Dzisiejszy wzrost potraktuję jako pierwszy sygnał wzrostowy. Przy najbliższej korekcie być może zastanowię się nad zakupem próbnego pakietu akcji. Najlepszą ceną były by okolice 1 zł, wtedy ustawiłbym pierwszy TP na poziomie 1,23 zł.

A czy Ty posiadasz już pakiet akcji ASB?


banner_z_kartamiConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here