Naga Markets
Asbis jest podmiotem dominującym grupy zajmującej się dystrybucją komponentów i sprzętu komputerowego.

asbis w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy pokazuje, że w ostatnim czasie siła jest po stronie kupujących. W okresie od początku września świece wzrostowe odznaczają się o wiele większą dynamiką od tych spadkowych. Po ostatniej dużej świecy wzrostowej czyli impulsie nastał czas korekty. Dokładnie taka sama sytuacja miała miejsce poprzednim razem, kiedy po okresie wzrostów nastał czas 4-5 tygodniowej, płaskiej korekty. Wydaje się, że i teraz mamy większe prawdopodobieństwo kontynuacji wzrostów. Pierwszy cel to okolice 2 zł, możliwe jednak, że kurs będzie zmierzał do kluczowego oporu w rejonie 2,50 zł.

asbis d1

Wykres dzienny także wygląda optymistycznie. Łącząc ostatnie dwa dołki i szczyty otrzymamy kanał wzrostowy. Okolice 1,35 – 1,40 zł to ważna strefa wsparcia, która pokrywa się z dolną krawędzią kanału. Pozytywna jest także analiza obrotów, które wyraźnie maleją w czasie korekt. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobne są dwa scenariusze. Jeżeli zaznaczony trójkąt prostokątny rzeczywiście ma miejsce, to może dojść do wybicia górą co będzie oznaczało zakończenie korekty. Jeżeli jednak cena spadnie to okazji do kupna warto szukać przy krawędzi kanału i kluczowym wsparciu. Pierwszy raz o potencjalnych wzrostach informowaliśmy 14 września.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza Ichimoku GBPUSD, USDJPY, USDCHF – 9 grudnia 2015
Następny artykułTwórca Bitcoina zdemaskowany… ponownie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here