Naga MarketsAsbis [ASB], All In! Games [ALG] – Gorące spółki dniaPodczas czwartkowej sesji, dystrybutor sprzętu IT Asbis, zaprezentował najnowszy produkt jakim jest innowacyjny dyfuzor jonowy “Perenio Ionic Shield”. Jest to kompaktowe urządzenie mobilne emitujące zestaw jonów o określonym składzie, chroniąc ludzi przed znanymi koronawirusami, w tym SARS-CoV-2. „Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu uzyskujemy ochronę przed koronawirusami m.in. w domu, biurze, taksówce, a nawet w miejscach publicznych. Emitowany zestaw jonów ma wystarczającą energię kinetyczną, aby zniszczyć dodatnio naładowaną otoczkę koronawirusów i ich ujemnie naładowane RNA” – podano w komunikacie. Urządzenie trafi do sprzedaży na rynek Unii Europejskiej jeszcze w tym miesiącu.

Spółka zapowiedziała, że urządzenie będzie także dostosowywane do zwalczania innych chorób jak grypy, astmy czy typowych alergii. Sama prezentacja nie wywołała większej reakcji na wykresie, gdyż o urządzeniu mówiło się od dłuższego czasu. Zapewne też, gdyby spółka wprowadziła je na rynek rok wcześniej, w szczycie pandemii, poruszenie byłoby dużo większe.

Te artykuły również Cię zainteresują
Największa korekta w trendzie

Na wykresie od dłuższego czasu trwa korekta. Wydaje się, że szansa na odbicie pojawi się za kilka dni, kiedy rynek zacznie wyceniać szacunkowe dane za maj. Po sesji z 18 czerwca, spółka dołączy także do indeksu mWIG40. W ostatnich miesiącach pojawiły się dwie rekomendacje z wycenami powyżej 30 zł.

asbis


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Konsolidacja na wykresie

Producent gier, spółka All In! Games poinformowała wczoraj, że aktywnie pracuje nad pozyskaniem ok 7-8 projektów wydawniczych, ale obecnie to gra “Chernobylite” jest jej głównym projektem. „Widzimy tutaj duże zainteresowanie i nie chcemy tego zaprzepaścić. Obecnie prowadzimy zintensyfikowane działania marketingowe. Ich efekty są już widoczne. Jednym z przykładów jest artykuł, który pojawił się wczoraj w międzynarodowym wydaniu Forbes. Koszty portowania takiej produkcji też są niebagatelne, a teraz właśnie finalizowane są prace nad tymi portami” – podkreślił prezes spółki.

allingames

Na notowaniach niewiele dzieje się od dłuższego czasu. Kurs silnie zyskiwał przed premierą „Ghostrunnera” jednak od czasu jego debiutu systematycznie spada. Firma szacuje, że w tym roku przychody ze sprzedaży tej gry, wyniosą około 30 mln zł. Tylko w I kwartale spółka wypracowała 8,62 mln zł zysku netto, wobec 5,96 mln zł straty rok wcześniej. Jedynym pozytywem na wykresie jest to, że cena przestała spadać i od końca marca respektowane jest wsparcie przy 8,60 zł.

Autor poleca również:

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolara usd | jsw opinie | de30 dax | wti | kurs cd projekt | orlen cena akcji | akcje orange |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here