Naga MarketsArtyści Rynków CMC Markets zapraszają na konferencje w 4 miastach w tym tygodniu!W październiku rozpoczęła się kolejna już seria bezpłatnych szkoleń i konferencji dla inwestorów, organizowana przez CMC Markets. W 9 miastach w całej Polsce odbywają się stacjonarne seminaria, o których wartość merytoryczną zadbają „Artyści rynków”, czyli niezależni eksperci z bogatym doświadczeniem w świecie tradingu.

 • W ramach projektu „Artyści Rynków” zorganizowanych zostanie siedem popołudniowych szkoleń i dwie całodniowe konferencje
 • Poprowadzą je uznani praktycy z dużym doświadczeniem inwestycyjnym
 • Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto zapisać się jak najszybciej!

CMC Markets i Artyści Rynków zapraszają do 4 kolejnych miast w tym tygodniu

CMC Markets prowadzi regularne działania edukacyjne skierowane do inwestorów indywidualnych. W ciągu ostatnich czterech lat firma zorganizowała w sumie już 75 szkoleń stacjonarnych w różnych miastach w Polsce, na które zgłosiło się łącznie niemal 5000 osób.Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, nowa seria szkoleń odbywa się w 9 miastach. Do tej pory spotkania odbyły się w Warszawie, Rzeszowie i Katowicach. W tym tygodniu odbędą się cztery kolejne spotkania, a w przyszłym dwa:

 • Wrocław (poniedziałek 11.X),
 • Szczecin (wtorek 12.X),
 • Poznań (środa 13.X),
 • Kraków (sobota 16.X),
 • Sopot (wtorek 19.X)
 • Łódź (środa 20.X).

BIORĘ UDZIAŁ W KONFERENCJI ARTYŚCI RYNKÓW

Dwa z tych wydarzeń, w Warszawie i Krakowie, przyjmą formę całodniowych, sobotnich konferencji edukacyjnych, z kolei pozostałych siedem spotkań zostanie przeprowadzonych w formie popołudniowych szkoleń.

Wysoki poziom merytoryczny zapewni eksperckość prowadzących. Z inwestorami spotkają się fachowcy z doświadczeniem zarówno trenerskim, jak i traderskim. Są to specjaliści, których można określić mianem „artystów rynków”, mających na swoim koncie własne sukcesy inwestycyjne oraz wkład w rozwój społeczności traderów w Polsce. Wystąpią:

 • Jacek Kubrak, ekspert z doświadczeniem w inwestowaniu indywidualnym, jak i instytucjonalnym,
 • Maksymilian Bączkowski, twórca autorskiej strategii „PSV”, czyli podejścia do inwestycji krótkoterminowych,
 • Marcin Tuszkiewicz, współzałożyciel serwisu edukacyjno-społecznościowego Investio.pl.
 • Prelegentami w czasie spotkań będą również eksperci CMC Markets – Maciej Leściorz i Piotr Zając.

Czego dotyczą seminaria?

Program seminariów obejmuje różnorodne zagadnienia, które przybliżą uczestnikom świat inwestowania z uwzględnieniem aktualnych trendów, jak np. kryptowaluty. Wykaz wszystkich tematów jest następujący:

 • Strategia i taktyka w skutecznym inwestowaniu na giełdzie i rynku Forex
 • Budowanie konta na podstawie sprawdzonych setupów
 • Pandemia na rynkach, czyli encyklopedia inwestowania przerobiona w praktyce
 • Jak zrozumieć przepływ pieniędzy dzięki wolumenowi?
 • Czy kryptowaluty można analizować tak, jak giełdowe spółki?

Hasło przewodnie szkoleń, „Artyści rynków”, nawiązuje do serii wywiadów, jakie analityk CMC Markets Michael McCarthy przeprowadził z ekspertami o uznanej reputacji w międzynarodowym środowisku inwestorów. Wywiady te są dostępne w jęz. polskim, zarówno w formie książki, jak i bezpłatnych podcastów.

invest

Polski oddział CMC Markets na kanale YouTube prowadzi również cykl wideo „Artyści rynków bez krawata”, w ramach którego znane osoby ze świata sportu czy showbiznesu dzielą się swoim doświadczeniem inwestycyjnym, jak również szukają analogii między swoim obszarem zawodowym, a giełdą.

– Porównanie inwestorów do artystów nie jest przypadkowe. I w jednym i w drugim przypadku ma się do czynienia z podobnymi wyzwaniami – nierzadko zniechęcającymi początkami, czy dosyć wyboistą drogą do prawdziwego sukcesu. Łatwiej jest go odnieść, kiedy czerpie się z doświadczeń bardziej doświadczonych praktyków.

Wspólnie z niezależnymi ekspertami traderskiego świata chcemy dzielić się wiedzą, a wszystkich chcących pogłębić swoją znajomość o inwestowaniu zapraszamy do wzięcia udziału w naszych szkoleniach i konferencjach – mówi Maciej Leściorz, dyrektor ds. sprzedaży i edukacji w polskim oddziale CMC Markets.

Więcej informacji o najnowszych szkoleniach CMC Markets dla inwestorów, w tym program poszczególnych spotkań, a także formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: https://www.cmcmarkets.com/pl-pl/lp/artyscirynkowJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here