Naga MarketsCMC Markets, wiodący, międzynarodowy broker kontraktów na różnice kursowe (ang. contract for difference, CFD) i instrumentów rynku Forex, rozpoczyna nową serię bezpłatnych szkoleń dla inwestorów. Odbywające się w lutym i marcu, stacjonarne seminaria obejmą 8 miast w całej Polsce. Ich wysoką jakość merytoryczną zapewni współpraca z niezależnymi ekspertami, „artystami rynków”, którzy mają praktyczne doświadczenie i zmieniają polski świat tradingu, dzieląc się swoją wiedzą z innymi inwestorami.


CMC Markets prowadzi regularne działania edukacyjne skierowane do inwestorów indywidualnych. W ciągu ostatnich dwóch lat firma zorganizowała w sumie już 51 szkoleń stacjonarnych w różnych miastach w Polsce, na które zgłosiło się łącznie ponad 2800 osób, a także kilkadziesiąt webinariów.

Podczas konferencji organizowanych przez CMC Markets wszyscy uczestnicy otrzymają również bezpłatne vouchery upoważniające do udziału w FxCuffs.

Nowa seria szkoleń odbędzie się w 8 miastach. Będą to kolejno:

 • Katowice (sobota 24.II),
 • Poznań (poniedziałek 26.II),
 • Sopot (wtorek 27.II),
 • Wrocław (środa 28.II),
 • Kraków (czwartek 1.III),
 • Warszawa (sobota 3.III),
 • Lublin (wtorek 6.III),

Kielce (środa 7.III). Dwa z tych wydarzeń (w Katowicach i w Warszawie) przyjmą formę całodniowych, sobotnich konferencji edukacyjnych, podczas gdy w pozostałe szkolenia będą odbywać się wieczorami w dni robocze.

Wysoki poziom merytoryczny zapewni fachowość prowadzących. Z inwestorami spotkają się eksperci z doświadczeniem zarówno trenerskim, jak i traderskim. Są to specjaliści, których można określić mianem „artystów rynków”, którzy mają na swoim koncie nie tylko własne sukcesy inwestycyjne, ale też wkład w rozwój społeczności traderów w Polsce. Wystąpią:

 • Trenerzy firmy szkoleniowej Compentia: Piotr Murdzek, współpracujący m.in. ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych, i Krzysztof Chodorowski, który zdobywał doświadczenie m.in. w NBP;
 • Łukasz Fijołek, współzałożyciel serwisu edukacyjno-analitycznego Fibonacci Team School i autor książki poświęconej harmonic trading;
 • Marcin Tuszkiewicz, niezależny inwestor i trener z bogatym doświadczeniem praktycznym, prowadzący popularny serwis edukacyjny Investio.pl.

Program seminariów obejmuje różnorodne zagadnienia z zakresu inwestowania, tak aby mogły one stanowić możliwie kompleksowe źródło wiedzy dla inwestorów. Wśród nich znajdą się następujące tematy:

 • Strategia inwestycyjna: jak wybrać najlepszą, biorąc pod uwagę cechy charakteru, możliwości kapitałowe oraz czasowe inwestora?
 • Współczesna analiza techniczna: jak korzystać z narzędzi Fibonacciego i formacji harmonicznych?
 • Jak wykorzystać formacje analizy technicznej i powstające na rynkach trendy?
 • Psychologia inwestowania, czyli jak uniknąć błędów wynikających z emocji towarzyszących aktywności na rynku kapitałowym?

Hasło przewodnie szkoleń, „Artyści rynków”, nawiązuje też do serii wywiadów, jakie analityk CMC Markets Michael McCarthy przeprowadził z inwestorami i ekspertami o uznanej reputacji w międzynarodowym środowisku inwestorów. Uczestnicy najnowszej edycji seminariów edukacyjnych uzyskają dostęp do zapisu tych rozmów w formie podcastów. Wśród ekspertów dzielących się swoimi radami znajdują się m.in.: Raoul Pal, współzałożyciel portalu Real Vision oraz były pracownik Goldman Sachs; Ray Barros, bohater i autor publikacji o tradingu oraz były zarządzający funduszem hedgingowym; Jack Schwager, autor książek z serii „Market Wizards”; Ticky Fullerton, była dziennikarka ekonomiczna Sky News i zastępca dyrektora w grupie Credit Suisse; czy Brett Steenbarger, autor książek na temat psychologii inwestowania.

 „Niekiedy mówi się, że inwestowanie jest sztuką. Rzeczywiście, wyzwania, jakie napotykają traderzy i artyści, są podobne – w obu przypadkach początki bywają trudne, a droga do sukcesu wyboista i kręta. W obu przypadkach można też uczyć się od mistrzów. Taka właśnie idea przyświeca naszej najnowszej serii szkoleń. Ich uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z doświadczonymi praktykami z polskiego środowiska traderskiego. Oprócz tego, otrzymają dostęp do wywiadów z zagranicznymi autorytetami, z których również będą mogli czerpać wiedzę i inspirację. Serdecznie zapraszam do udziału w naszych spotkaniach” – mówi Maciej Leściorz, dyrektor ds. sprzedaży i edukacji w CMC Markets.

Więcej informacji o najnowszych szkoleniach CMC Markets dla inwestorów, w tym program poszczególnych spotkań, a także formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: https://www.cmcmarkets.com/pl-pl/edukacja/seminaria-i-webinaria.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here