Naga Markets7 maja miejsce ma premiera pierwszego własnego wydawnictwa Art Game Studios na platformę Nintendo Switch, którym jest gra zręcznościowa “The Bullet: Time of Revenge”, która od 30 kwietnia dostępna była w przedsprzedaży. Prezes studia, Jakub Bąk, w rozmowie z Comparic24.tv odpowiadał na pytania dotyczą planów spółki notowanej na NewConnect w tym roku.

  • Czy młode pokolenie graczy będzie zainteresowane grami, które graficznie przypominają te sprzed wielu lat? Czym Art Games Studio może nas zaskoczyć w 2020
  • Art Games Studio – spółka notowana na NewConnect jest znana z takich produkcji jak “When I was young” czy “Climbros”.
  • 7 maja miejsce ma premiera pierwszej gry własnego wydawnictwa spółki, “The Bullet: Time of Revenge”
  • W czwartek akcje Art Games Studios na GPW zyskiwały 2%

Art. Game Studios: The Bullet: Time of Revenge z oficjalną premierą

The Bullet: Time of Revenge jest pierwszym z trzech projektów własnych Art Game Studios, które mają zapewnić spółce dalszy rozwój i zdaniem prezesa będą kamieniem milowym w historii funkcjonujące od 2017 roku studia.

Premiera The Bullet: Time of Revenge jest ważnym krokiem milowym w historii rozwoju spółki i pierwszym własnym wydawnictwem. Jednocześnie chcę przypomnieć, że w planach mamy jeszcze dwa wewnętrzne projekty. Kolejny projekt jest przygotowywany do certyfikacji, a trzeci będzie komunikowany w najbliższym czasie. Jeżeli chodzi o The Bullet to jesteśmy zadowoleni z powodzenia tego projektu oraz wyników przedsprzedaży. Liczymy na większe wyniki w czasie premiery oraz zaraz po niej – komentuje Jakub Bąk, prezes Art Game Studios.

W ramach budowania pozycji wydawniczej w zakresie produkcji na Switch’a, Art Games Studio kilka dni temu podpisało porozumienie z Ultimate Games na wyłączne wydanie i komercjalizację gry ToolBoy, której premiera planowana jest w tym kwartale. Spółka rozpoczęła prace przygotowawcze do certyfikacji Nintendo Switch swojego kolejnego projektu Jelly Champs! typu couch local multiplayer.

W ostatnich tygodniach działania spółki w istotnym stopniu są nakierowane na segment konsolowy. Chce w ten sposób wzmocnić pozycję konkurencyjną Art Games Studio, co może przełożyć się na przyszłe wyniki finansowe, a także zwiększyć rozpoznawalność.

Art Games Studio, założone w 2017 r., specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne. W swoim portfolio posiada takie gry, jak: “Earthworms”, “Escape Doodland”, “Bad Dream: Fever”, “Unlucky 7”, “When I Was Young” (early access), “Climbros” czy “Pooplers”. Spółka zadebiutowała na NewConnect w maju 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here