Naga Markets

31 maja 2013

Armada Markets broker przebojem zdobywający rynek dzięki niskim kosztom transakcji oraz znakomitemu polskiemu supportowi (tutaj słowo znakomity nie jest w żadnym stopniu przesadzone) wprowadza nowych dostawców płynności.

Dotychczas głównym LP (Liquide Provider) Armady był LMAX, który jednak ostatnio przeżywał małe problemy jeśli chodzi o spread i płynność. O ile dla klientów samego LMAX nie było to tak odczuwalne o tyle dla brokerów korzystających z niego jako jako głównego LP problemy były. Szczególnie widać było to w trakcie danych kiedy poślizgi czasami były bardzo duże. Oczywiście duże jak na standardy Armady np. bo i tak sporo mniejsze od niektórych często uznawanych za wiodących ECNów.

Armada na całe szczęście postawiła działać i rzeczywiście spready poszły dzisiaj znacząco w dół. W trakcie największej płynności spread na EUR/USD wahał się między 0 a 0,1. Ciekawe jak będzie w przyszłym tygodniu.

Poprawie uległy również spready na innych parach, ale przede wszystkim ma poprawić się jeszcze płynność co przełoży się na mniejsze poślizgi. Jak będzie zobaczymy.

Wypróbuj darmowe konto: DEMO

lub konto REAL z 5% zniżką od Comparic.pl!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułTraffic Lights – Mistycznej krucjaty ciąg dalszy
Następny artykułTydzień wielkich wydarzeń / 01.06.2013
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here