Naga Markets

Zespół  Ari10 nadal prężnie rozwija swoje produkty i wprowadza na rynek nowe. Od niedawna oferuje swoim klientom bramkę płatniczą, która jest przeznaczona dla projektów z rynku kryptowalut i blockchaina, zwłaszcza firm, które się tokenizują i chcą w łatwy sposób trafić do mniejszych inwestorów. Do tego może mieć ona duży wpływ na adopcję cyfrowych aktywów i umożliwić bezpieczny dostęp do kryptwalut dla projektów niekoniecznie koncentrujących się na blockchainie. Produkt mocno wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

  • Ari10 oferuje bramkę płatniczą, która jest przeznaczona dla nowych projektów z rynku kryptowalut i blockchaina oraz właścicieli dużych portali branżowych.
  • Bramka umożliwia, tani i szybki zakup popularnych tokenów i cyfrowych aktywów za waluty FIAT (PLN, EUR, USD)
  • Cała proces zakupu zabezpieczony jest przez procedurę KYC oraz inne wiodące narzędzia anti-fraud/AML

Bramka Płatności  Ari10

Jak podaje  Ari10 na swoim blogu na Medium, dedykowana Bramka Płatności to „nowy kluczowy produkt Grupy Ari10, łączący w sobie koncepcję DeFi oraz tradycyjnej bankowości”. Narzędzie „otwiera nowe możliwości inwestowania w dany projekt i znacznie obniża barierę wejścia do świata kryptowalut dla osób ze świata tradycyjnych finansów”.Jak jednak w praktyce bramka ma pomóc klientom Ari10? Przede wszystkim firmy, które z niej skorzystają, otrzymują teraz możliwość sprzedaży własnego tokena przez bramkę. Token zostaje od razu sparowany z walutami fiat: PLN, EUR i USD. Może to więc znacznie ułatwić wymianę blockchainowych aktywów na waluty fiat. Inwestorzy otrzymują z kolei dodatkową opcję kupna tokenów z poziomu znanych sobie stron internetowych. Bez konieczności logowania się na giełdy czy kantory, by tam nabyć interesujące ich cyfrowe aktywa.

Kupuj kryptowaluty korzystając ze strategii Dollar Cost Averaging (DCA) razem z Bitcan.pl oraz ARI10.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

Dodatkową zaletą nowego produktu jest to, że można go w łatwy sposób wdrożyć na stronie internetowej każdego projektu (począwszy od stron z nowinkami technologicznymi, newsami ze świata finansów, aż po portale ogłoszeniowe). 

Do tego dzięki nowej ofercie Ari10 blockchainowe projekty mogą dodać na własnej witrynie nowoczesne, a przy tym proste i bezpieczne narzędzie, które odwiedzającym daje możliwość zakupu danego tokena czy kryptowaluty bez konieczności opuszczenia tejże strony.

W narzędzie wbudowano też – szczególnie ważny w obecnych realiach – proces weryfikacji KYC (Know Your Customer), co zapewni zgodność procesu z przepisami prawa oraz ochronę przed oszustami. Możliwe są jednak też transakcje bez konieczności stosowania KYC (do 1000 zł).

AVA Trade

Obsługa bramki z pozycji użytkownika jest bardzo prosta. Sam proces wymiany tokenów nie różni się w tym wypadku niczym od kupna… czegokolwiek w sieci. Wystarczy kilka kliknięć i… interesujące cyfrowe aktywa lądują w naszym portfelu.

O tym ostatnim najlepiej jednak przekonać się samemu. Z bramką można zapoznać się na stronie https://tokenpanel.ari10.com/ i na portalach zewnętrznych: Subme Cash (pierwszy projekt zewnętrzny, który zastosował to rozwiązanie) i 5IVER5. Jak przekazała nam firma, wkrótce bramka pojawi się też na trzech kolejnych stronach.

Warto jeszcze dodać, że nowe narzędzie Ari10 to dla firm, które z niego skorzystają, dodatkowy dochód, generowany z prowizji, ale też możliwość otwarcia się na nowe źródła finansowania swoich projektów.

CEO Ari10, Mateusz Kara, nie kryje swojego entuzjazmu związanego z nowym rozwiązaniem, jakie oferuje jego firma.

– Bardzo się cieszę, że bramka, nad którą pracowaliśmy przez długi czas, w końcu jest ‘live’ i możemy się nią pochwalić – powiedział w rozmowie z nami.

Ari10 na Cyprze

Ari10 kontynuuje też swoją ekspansję poza terenem Polski. Firma pojawił się ostatnio na Cyprus Fintech Summit w cypryjskim Limassol, czyli największej w tym rejonie konferencji poświęconej kryptowalutom, fintechowi i technologii blockchain. To tam po raz pierwszy zaprezentowano tak dużej grupie osób bramkę, ale także przedstawiono dotychczasowe narzędzia firmy, m.in. platformę wymiany Ari10 Exchange.

Z całą paletą produktów i usług Ari10 możecie zapoznać się na tej stronie internetowej. Warto nadmienić, że firma oferuje także narzędzie do DCA, cyklicznego inwestowania w kryptowaluty – szczególnie pomocne w obecnych realiach rynku.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułAkcje Alphabet (Google) najniżej od roku
Następny artykułBlok po 22 – 20 września 2022: XAU/USD, Ropa Brent
Redaktor sekcji kryptowalutowej Comparic.pl. Publicysta oraz promotor walut cyfrowych i technologii blockchain. W 2016 r. współorganizował pierwsze w Polsce (i w tej części Europy) konsultacje społeczne dot. kryptowalut w Sejmie. Od lipca 2017 r. pełni funkcję sekretarza w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here