Naga MarketsOdwrót od argentyńskich aktywów ma związek ze wstępnymi wynikami argentyńskich prawyborów prezydenckich. Na łamach programu „To warto wiedzieć” w Comparic24.TV Adam Rak poinformował, iż Alberto Fernandez, kandydat koalicji ugrupowań opozycyjnych, uzyskał 47,01 proc. głosów, a obecny prezydent Mauricio Macri 32,66 proc. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości gospodarczych z Polski, Europy i świata. Sprawdź bieżące wydarzenia w świecie finansów.


Inwestorzy reagują nerwowo na wygraną Alberto Fernandez w prawyborach

Argentyński Merval spadł o 37,9 procent na poniedziałkowej sesji. Inwestorów zaskoczyły wyniki prawyborów, które wskazują, że obecny prezydent może utracić władzę – poinformował Adam Rak.

Traci również argentyńskie peso. W ubiegły piątek za jednego dolara trzeba było zapłacić 45,3 peso, a w poniedziałek pod koniec sesji płacono aż 53,9 peso.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPre-Market: Kolejny cios dla strefy euro – UK podciąga dane z zatrudnienia
Następny artykułNiemieckie porządki w budżecie. Problemy Argentyny
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here