Naga Markets

Arena.pl rozpoczyna współpracę z BruttoArena.pl S.A., notowany na NewConnect właściciel platformy zakupowej Arena.pl, rozpoczyna współpracę z Brutto. Na mocy podpisanej umowy, sprzedawcy zarejestrowani na platformie arena.pl uzyskają dostęp do usług finansowych za pośrednictwem serwisu brutto.pl. Nawiązane partnerstwo jest wynikiem realizacji kolejnych kroków strategii rozwoju spółki.

Arena.pl podpisała nową umowę

Arena.pl nawiązała współpracę z Brutto. Już niedługo sprzedający zarejestrowani na platformie będą mogli korzystać z dedykowanej oferty brutto.pl.Z radością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z podmiotem z branży fintech. Brutto ma ugruntowaną pozycję na rynku i jesteśmy przekonani, że to partnerstwo przyniesie znaczące korzyści dla firm sprzedających na arena.pl, co z kolei przełoży się na zwiększenie liczby sprzedawców i podniesie konkurencyjność naszej platformy – mówi Maria Bogajewska, prezes Arena.pl.

Usługi finansowe, które Brutto.pl zaoferuje sprzedawcom Arena.pl, to w szczególności finansowanie na podstawie umów faktoringu oraz finansowanie zakupów na preferencyjnych warunkach dedykowanych podmiotom prowadzącym działalność handlową na platformie.

Uważam, że podmioty fintech odegrają bardzo ważną rolę w rozwoju segmentu e-commerce. Jest to jeden z trendów, na który kładziemy nacisk już od pewnego czasu, np. poprzez współpracę z bankiem PKO BP. Nowoczesne formy finansowania stają się standardem w sprzedaży online – dodaje Bogajewska.

Brutto sp. z o.o. to spółka zależna należąca do PragmaGO, która notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w oferowaniu usług finansowych dla firm segmentu MSP. Do grona jej klientów należą między innymi: Allegro, Manta, inFakt, VOX, Kamsoft.

Działania są wynikiem realizacji kolejnych kroków nowej strategii rozwoju spółki. W najbliższych miesiącach Arena.pl zapowiada przeniesienie notowań na parkiet główny GPW w Warszawie.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: sytuacja na giełdzie | kryptowaluty prognozy | prognoza kursu dolara | dolar | gpw jsw |


Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj