Naga MarketsArdor

Jest platformą blockchain-as-a-service, która ewoluowała od sprawdzonego łańcucha NXT. Ardor od 1 stycznia 2018r platforma działa na własnym blockchain. Unikalna architektura sieci ma trzy podstawowe zalety – zmniejszenie nadmiaru blockchaina, dostarczenie wielu tokenów transakcyjnych oraz hosting gotowych do użycia połączonych bloków blockchain.

Ardor cena

Ardor notowania
Ardor pozwoli ludziom korzystać z technologii blockchain za pomocą tzw łańcuchów dziecięcych (child chains). Łańcuch dziecięcy jest “lekkim” łańcuchem blokowym, który ma na celu umożliwienie łatwego samodzielnego wdrożenia własnego blockchaina. Od samego początku platforma działała bezpiecznie, osiągając 100% czasu sprawności i nie odnotowała systematycznej awarii.

Historia Ardor

Początki sięgają 2013 roku, kiedy to wydany został pierwszy łańcuch NXT. Tak wygląda droga przejścia z NXT do Ardor. Obecnie za tą technologią stoi firma Jelurida BV. W 2018 roku za jedną jednostkę musimy zapłacić ponad 2 dolary co przekłada się na kapitalizację ponad 2 miliardy dolarów i plasuje kryptowalutę w pierwszej trzydziestce.

Informacje podstawowe o walucie ArdorConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Ten blockchain to najlepszy dowód na to, że rynek krypto jest zupełnie nielogiczny, rządzący się prawem hajpu i głupoty. To krypto już powinno być w top10 przynajmniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here