Naga MarketsArdor

Jest platformą blockchain-as-a-service, która ewoluowała od sprawdzonego łańcucha NXT. Ardor od 1 stycznia 2018r platforma działa na własnym blockchain. Unikalna architektura sieci ma trzy podstawowe zalety – zmniejszenie nadmiaru blockchaina, dostarczenie wielu tokenów transakcyjnych oraz hosting gotowych do użycia połączonych bloków blockchain.

Ardor cena

Ardor notowania
Ardor pozwoli ludziom korzystać z technologii blockchain za pomocą tzw łańcuchów dziecięcych (child chains). Łańcuch dziecięcy jest “lekkim” łańcuchem blokowym, który ma na celu umożliwienie łatwego samodzielnego wdrożenia własnego blockchaina. Od samego początku platforma działała bezpiecznie, osiągając 100% czasu sprawności i nie odnotowała systematycznej awarii.

Historia Ardor

Początki sięgają 2013 roku, kiedy to wydany został pierwszy łańcuch NXT. Tak wygląda droga przejścia z NXT do Ardor. Obecnie za tą technologią stoi firma Jelurida BV. W 2018 roku za jedną jednostkę musimy zapłacić ponad 2 dolary co przekłada się na kapitalizację ponad 2 miliardy dolarów i plasuje kryptowalutę w pierwszej trzydziestce.

Informacje podstawowe o walucie ArdorConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEcha wykresów (HA, Renko, XO): PEKAO – wybicie ważnego oporu
Następny artykułWydarzenia potoczyły się szybko – wspomnienia tradera z City cz. 7
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

1 KOMENTARZ

  1. Ten blockchain to najlepszy dowód na to, że rynek krypto jest zupełnie nielogiczny, rządzący się prawem hajpu i głupoty. To krypto już powinno być w top10 przynajmniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here