Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Arctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

arctic

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała podczas pierwszej sesji nowego tygodnia 3,8% przy obrotach najwyższych od ponad 2 miesięcy. Zarówno więc pod względem wolumenu jaki i skali wzrostów była to najmocniejsza sesja od 19 maja czyli od czasu rozpoczęcia korekty spadkowej. Wczoraj doszło do wybicia linii korekty co w szerszym trendzie wzrostowym można uznać za bardzo pozytywny sygnał. Wydaje się, że najbliższym celem kupujących powinno być pokonanie dotychczasowego maksimum trendu przy 5,45 zł. Jeżeli sztuka ta powiedzie się, cena powinna osiągnąć okrągłe 6 zł, choć kluczowe opory techniczne znajdują się znacznie wyżej. O wzrostach piszemy od 22 marca.

Spółka jest producentem armatury przemysłowej (systemy niskociśnienowe) i odlewów żeliwnych (ciśnieniowych i mieszanych), produkowanych na potrzeby produkcji armatury i pomp.

zetkama

Po 10 dniach korekty w ramach dość wąskiej konsolidacji popyt ponownie dał o sobie znać doprowadzając do niemal 6% wzrostów podpartych wyższym wolumenem. Prawdopodobnie jest to zapowiedź kontynuacji odbicia od linii trendu wzrostowego. Przed nami więc atak na kluczowe, historyczne maksimum przy 120 zł. Ostatnio o spółce pisałem 7 lipca.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNZD/USD – reakcja popytu
Następny artykułAnaliza dla początkujących: EUR/NZD – wracamy do spadków? [część 5]
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here