Naga MarketsArctic Paper to drugi co do wielkości, pod względem wolumenu produkcji, europejski producent objętościowego papieru książkowego oraz jeden z wiodących producentów graficznego papieru wysokogatunkowego w Europie.

arctic

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka mocno traciła podczas środowej sesji. Spoglądając na wykres, widać jednak, że ostatnie miesiące były korzystne i przyniosły niemal 40% wzrost notowań. Sądząc po strukturze tego trendu, obecnie czeka nas raczej fala spadkowa. Wczoraj firma informowała, że uzyskała od kredytodawców przedłużenie dostępność kredytu odnawialnego do dnia 31 października 2020 roku. Kredyt odnawialny został udzielony spółce na łączną wartość 19,8 mln euro i 20 mln zł. Pozostałe postanowienia umowy kredytowej nie odbiegają od postanowień stosowanych powszechnie dla tego typu umów.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Bioton to polska spółka biotechnologiczna zajmująca się produkcją leków.

bioton

Wczoraj spółka poinformowała o wypowiedzeniu umowy zawartej ze spółką Sequoia Pharmaceuticals. Umowa dotyczyła współpracy w zakresie produkcji, dystrybucji i promocji produktów leczniczych, wyrobów medycznych i żywności funkcjonalnej. Zdaniem spółki, powodem do zerwaniu umowy było to, że przychody osiągane na podstawie umowy nie przekraczają wszelkich pokrywanych przez Bioton kosztów. Umowa została podpisana w lipcu ubiegłego roku i wywołała spore ożywienie na wykresie. Obecnie wydaje się, że cena może zmierzać na kluczowe wsparcie w rejonie 4 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here