Naga MarketsArctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

arctic-mn

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres miesięczny pokazuje potwierdzoną zmianę tendencji po przełamaniu linii trendu. Cena rośnie od kwietnia 2014 roku, a w bieżącym roku udało się pokonać szczyt z początku 2015 roku. W praktyce powinno to oznaczać kontynuację wzrostów do kolejnego oporu, a ten znajduj się w rejonie 7 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

arctic-d1

Na wykresie dziennym widać, że ostatnie pół roku to kanał wzrostowy. Aktualnie trwa korekta po odnotowaniu nowego maksimum trendu. Okolice 5,45 zł to naturalne wsparcie wynikające z poprzednich dwóch wierzchołków. Jeżeli jednak ono upadnie, wydaje się, że na kolejny wyżej położony dołek możemy liczyć przy dolnej krawędzi kanału czyli w rejonie 5 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here