Naga MarketsArctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

arctic-mn

Wykres miesięczny pokazuje potwierdzoną zmianę tendencji po przełamaniu linii trendu. Cena rośnie od kwietnia 2014 roku, a w bieżącym roku udało się pokonać szczyt z początku 2015 roku. W praktyce powinno to oznaczać kontynuację wzrostów do kolejnego oporu, a ten znajduj się w rejonie 7 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

arctic-d1

Na wykresie dziennym widać, że ostatnie pół roku to kanał wzrostowy. Aktualnie trwa korekta po odnotowaniu nowego maksimum trendu. Okolice 5,45 zł to naturalne wsparcie wynikające z poprzednich dwóch wierzchołków. Jeżeli jednak ono upadnie, wydaje się, że na kolejny wyżej położony dołek możemy liczyć przy dolnej krawędzi kanału czyli w rejonie 5 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGBP/USD – przy linii trendu, opcja PUT
Następny artykułPoranny przegląd rynkowy – szykuje się przyrost zapasów ropy naftowej?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here