Naga Markets
Arctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

arctic w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy pokazuje, że od 2 lat trwa wyraźne ożywienie i mniej więcej od tego czasu można mówić od dość trwałym wzroście ceny. Po wybiciu linii trendu nastała dość długa korekta jednak od końca ubiegłego roku kurs powrócił do wzrostów. Układ na wykresie jest więc całkiem pozytywny i wydaje się, że cena zmierza przynajmniej na szczyt z ze stycznia 2015 roku czyli okolice 5 zł.

arctic d1

Na wykresie dziennym pod koniec ubiegłego roku doszło do wybicia z dużego kanału spadkowego. Warto zwrócić uwagę, że wybicie i wzrosty budowane były na solidnych obrotach, które następnie zmalały w czasie korekty. Ostatnie spadki mogły niepokoić, aczkolwiek wsparcie w rejonie 3,70 zostało wybronione. Mocniejsza reakcja kupujących w dniu wczorajszym spowodowana dobrze odebranymi wynikami przyniosła wybicie linii korekty. Obraz techniczny jest więc pozytywny i wydaje się, że cena powinna zmierzać do poziomu 4,44 zł, a po jego ewentualnym wybiciu w rejon 5 zł. Pod koniec ubiegłego roku spółka otrzymała dwie mocne rekomendacje z cenami docelowymi przy 5,60 i 5,80 zł. To ponad 40% wyżej od obecnej ceny. Miejmy nadzieję, że powoli zaczną się one sprawdzać. Spółka należy do portfela prowadzonego tzw. metodą tabelkową.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here