Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Arctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

arctic

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka tak jak większość innych firm zaczęła piątkową sesję od spadków, a by ostatecznie wyjść na niemal 3% plus na zamknięciu. Efektem jest pojawienie się świecy z długim dolnym cieniem nad lokalnym wsparciem okolic 3,40 zł. Wcześniej kurs próbował wyjść ponad linię trendu spadkowego. Póki co się to nie udało, aczkolwiek naruszenie tej bariery przy sporych w ostatnim czasie obrotach może zwiastować kolejną próbę. Jeżeli udałby się takie wybicie, kurs powinien rosnąć do rejonu 4,07 – 4,10 zł czyli na poprzedni szczyt.

Polnord SA to spółka developersko-inwestycyjna działająca na rynku budowlanym i deweloperskim.

polnord

Podobny przebieg miała w piątek sesja na spółce Polnord, która od niemal roku porusza się w dynamicznym trendzie wzrostowym. Piękny pin bar z naruszającym lokalne wsparcie okolic 10,70 zł oraz linii trendu wzrostowego, dolnym cieniem. Świeca powstała na dość znacznych obrotach, która może zapowiadać zakończenie korekty i powrót przynajmniej na poprzedni szczyt czyli 13,75 zł. To ponad 20% potencjalnych wzrostów. Ostatnio o wzrostach pisaliśmy 3 lipca.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here