Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Arctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

Te artykuły również Cię zainteresują
arctic

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Jednym z mocniejszych walorów podczas środowej sesji okazała się spółka Arctic, która rosła o prawie 7% na podwyższonych obrotach. Była to kolejna mocna sesja, gdyż spółka zyskuje niemal nieprzerwanie od ponad 2 miesięcy. Powyższy wykres przedstawia spojrzenie z tygodniowego interwału czasowego. Widać na nim wybicie poziomu poprzedniego szczytu. Wydaje się, że trend wzrostowy może być kontynuowany, a kolejny techniczny opór znajduje się w rejonie 7 zł. W tym roku, pierwszy raz o potencjalnych wzrostach informowaliśmy 22 marca.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

Grupa Lotos jest największą firmą naftową regionu pomorskiego i drugą co do wielkości w Polsce. Prowadzi działalność w zakresie dystrybucji i sprzedaży produktów oraz towarów naftowych.

lotos

Kolejną świetna sesję zanotował Lotos rosnąć o prawie 3% na najwyższych obrotach od 2 miesięcy. Trend wzrostowy trwający od połowy lutego wygląda imponująco, a doprowadził już do niemal 30% zwyżki ceny. Wczoraj pokonany został opór w rejonie 31,10 zł. Oznacza to, że kolejną przeszkodą, w kierunku której powinna kierować się cena jest szczyt z sierpnia ubiegłego roku czyli poziomy okolic 33,20 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEUR/USD – dominacja podaży
Następny artykułNial Fuller’s Price Action – swobodne opadanie na AUDUSD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here