Naga MarketsArctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

arctic w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Ostatnie tygodnie to ruch korekcyjny trwającego trendu wzrostowego. Rozpoczął się on zgodnie z przewidywaniami przy okolicy 5 zł, które stanowią silny opór, wynikający z wcześniejszych dołków oraz psychologicznej bariery tego okrągłego poziomu. Posiadacze akcji nie powinni na razie mieć powodów do niepokoju. Kurs spadł jedynie do najbliższego wsparcia i prawdopodobnie po raz drugi w tym miejscu powstanie tygodniowa świeca pin bar wskazująca na przewagę kupujących. W szerszym terminie wybicie 5 zł oznacza dalsze wzrosty o około 40%, gdyż kolejny opór to dopiero poziom 7 zł.

arctic d1

Interwał dzienny potwierdza ważność wsparcia okolic 4 zł. Jest ono oparte m.in. o lukę cenową z listopada ubiegłego roku. Przedwczorajsza świeca prawie domknęła tą lukę po czym zaczęło się odkupywanie akcji na wysokich obrotach. Świeca z tej sesji może okazać się końcem korekty, potrzebna jest do tego jednak kontynuacja zwyżki w kolejnych dniach, co objawi się poprzez wybicie z korekcyjnego kanału spadkowego. Jeżeli tak się stanie, kurs powinien wzrosnąć przynajmniej do 5 zł. Poprzednia analiza została wykonana 5 grudnia 2014 roku.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here