Naga MarketsArctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka notuje niezłe wyniki, zarówno za ubiegły rok jak i za pierwszy kwartał, mimo to kurs od dłuższego czasu spada. Pod koniec maja analitycy DM BOŚ ostro obcięli wycenę spółki z 6,90 na 4,90 zł. Tak mocny spadek oparli o nadwyżki papieru, silną konkurencję w Europie oraz rewolucję cyfrową. Prognozuje się także pogorszenie wyników w bieżącym roku. Od strony czysto technicznej dotarliśmy właśnie do pierwszego miejsce, gdzie można liczyć choćby na większą korektę. Jest nim długoterminowa linia trendu wzrostowego.

Na wykresie dziennym widać, że cena oscyluje w rejonie wsparcia okolic 4,50 zł. W tym czasie widoczna są także rosnące obroty. Wydaje się, że możliwa jest przynajmniej korekta w ramach kanału spadkowego. Udana próba jego wybicia mogłaby doprowadzić do większego odbicia. Z drugiej strony, wyraźny upadek okolic 4,50 zł może wywołać falę wyprzedaży sięgającą poziomów poniżej 4 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here