Naga Markets webinar


Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Arctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

arctic

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka była jednym z najjaśniejszych punktów poniedziałkowej sesji. Wzrost o 8,6% przy najwyższych od kilku miesięcy obrotach to dokonania kupujących, którzy doprowadzili do zakończenie prawie miesięcznej konsolidacji i przede wszystkim wybicia kluczowego poziomu oporu w rejonie 4,10 zł. Wysokie obroty podczas budowania tego podejścia, następnie niższe w czasie konsolidacji i bardzo wysokie przy wybiciu, wskazują na wysokie prawdopodobieństwo dalszych wzrostów. Kolejny cel to już szczyt ze stycznia ubiegłego roku, a więc okolic 5,10 zł. Obecnie to około 18% wyżej. Ostatnio o szansach na wybicie oporu pisałem 14 stycznia.

HubStyle (dawniej Grupa Nokaut) jest właścicielem marki odzieżowej Sugarfree.pl i sklepu internetowego pod tym adresem, oferującego sukienki, głównie polskiej produkcji.

hubstyle

Przez ostatnie dwa dni spółka drożała o niemal 12% na każdej sesji w asyście wysokich obrotów. Jak widać na poniższym wykresie, linia trendu spadkowego została już dość dawno temu wybita. Niewiele brakuje aby doszło także do wybicia maksimum trendu wzrostowego, który trwa od ponad 7 miesięcy. Poprawienie tego maksimum jest bardzo ważne z punktu widzenia techniki, gdyż oznaczałoby ostateczne pokonanie kluczowego oporu na jaki składają się poprzednie wierzchołki. Od czerwca ubiegłego roku spółka zdrożała o ponad 220%, więc takie wybicie otwierałoby drogę do dalszych, być może równie dynamicznych wzrostów. Spółka od początku roku znajduje się w naszym portfelu prowadzonym tzw. metodą tabelkową.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułAnaliza poniedziałkowej sesji na DAX. Spadkowy Outside Bar na DAX fut.
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: PGE – 26 stycznia 2016
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here