Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Arctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

arctic

Podczas wczorajsze sesji kurs dotarł na podwyższonych obrotach do strefy oporu. Wybicie jej będzie oznaczało najwyższy poziom od ponad roku, a przede wszystkim otworzy drogę do zmiany długoterminowego trendu spadkowego na wzrostowy. Do tego jednak jeszcze dość odległa droga, wybicie oporu powinno doprowadzić przynajmniej do linii trendu spadkowego czyli prawie pod poziom 4 zł.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Spółka jest dystrybutorem i producentem markowego obuwia. Posiada największą w Polsce sieć sprzedaży obuwia z wyższej i średniej półki.

ginorossi

invest

Obuwnicza spółka porusza się w szerszym trendzie wzrostowym oraz w trendzie bocznym w ostatnim czasie. Zaczyna jednak budować się struktura wzrostowa tzn. po wybiciu lokalnego szczytu mieliśmy silną zwyżkę, a teraz korekta zatrzymuje się dokładnie w reteście tego poziomu. Wczorajsza silnie wzrostowa sesja powinna dać początek dalszym wzrostom przynajmniej do poziomu ostatnich dwóch maksimów.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here