Naga Markets



Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Arctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

arctic

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Podczas ostatniej sesji minionego tygodnia spółka zyskała ponad 5% przy bardzo wysokich obrotach. Pod względem technicznym kupujący osiągnęli sukces jakim było mocne wybicie poziomu poprzedniego szczytu. Obecnie nie ma już większych przeszkód i wydaje się, że cena powinna rosnąć przynajmniej w rejon 5 zł, gdzie mamy kolejny ważny opór. Po piątkowej sesji znacznie bardziej realne zaczynają stawać się dwie rekomendacje wydane pod koniec ubiegłego roku, które zakładały cenę docelową między 5,60 a 5,80 zł. Ostatnio o spółce pisałem 22 marca.

Bumech SA prowadzi wielostronną działalność w branży maszynowej, zwłaszcza w zakresie serwisu, utrzymania ruchu oraz remontach maszyn i urządzeń górniczych.

bumech

Spółka zyskała podczas piątkowej sesji 3,4% dzięki czemu kurs wyrównał maksimum trwającego trendu wzrostowego. Patrząc na dynamikę zwyżki oraz bardzo wysokie obroty, które utrzymują się podczas jej trwanie, należy podejrzewać, że cena będzie rosnąć dalej, osiągając kolejne maksima. Od początku miesiąca cena wzrosła już o ponad 25% i prawdopodobnie nie jest to jeszcze koniec. Najbliższy ważny opór mamy dopiero w rejonie 1,45 zł więc możliwe, że przed nami jeszcze przynajmniej kilkanaście procent wzrostów. Pierwszy raz o potencjalnych wzrostach pisałem 22 lutego.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMajorsy na niedzielę – analiza 7 najpopularniejszych par walutowych
Następny artykułEUR/CHF – reakcja niedźwiedzi przy oporze
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here