Naga MarketsArctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

arctic w1

Interwał tygodniowy pokazuje, że w od dłuższego czasu mamy do czynienia z silnymi wzrostami. Kluczowe w ich rozkwicie było wybicie linii trendu spadkowego. Teraz kurs dociera do ważnego oporu, przy okrągłym poziomie 5 zł. Jeżeli udałoby się go pokonać, kolejny znajduje się dopiero przy 7 zł, więc oznaczałoby to ok 40% dalsze wzrosty.

arctic d1

Na wykresie dziennym nie ma na razie powodów do niepokoju, kurs stabilnie wzrasta, bez większych korekt. Jeżeli jednak przy wspomnianych 5 zł pojawi się większy spadek, to szukać końca korekty należy przy luce cenowej w okolicach 4 zł. Byłaby to dość sporych rozmiarów korekta, choć wcale nie niemożliwa do pojawienia się, tym bardziej, że w dotychczasowym trendzie brakuje choćby jednej większej korekty. Póki jednak kurs rośnie, posiadacze akcji mogą spokojnie przestawiać zlecenie obronne na coraz wyższe poziomy.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here