Naga Markets
Arctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

arctic w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy pokazuje, że od początku roku mamy do czynienia z trendem spadkowym. Okolice 2,90 –3 zł to istotna strefa wsparcia. Sądząc po ostatnich świecach z długimi, górnymi cieniami, cena powinna spadać przynajmniej w stronę tego wsparcia, a po jego ewentualnym upadku, w stronę dolnej krawędzi kanału.
arctic d1
Pozytywnie było w ostatnich dniach, kiedy obserwowaliśmy wyższe obroty i dwie mocniejsze sesje (10-12 listopad). Zwyżka zakończyła się jednak kolejny raz w lokalnej strefie oporu 3,40 – 3,45 zł. Kurs od początku roku porusza się w kanale spadkowym i na razie nie ma sygnałów odwrotu od tej tendencji. Pierwszą oznaką poprawy byłoby właśnie wybicie tego oporu, a następnie wyjście z kanału górą. Wydaje się, że w krótkim terminie bardziej prawdopodobne jest jednak zejście niżej, w kierunku ostatniego dołka czyli okolic 2,90 zł. Poprzednia analiza została wykonana 3 września.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza Ichimoku NZDUSD, EURJPY, USDJPY 18 listopada 2015
Następny artykułPoranny komentarz makro – przed protokołami FOMC!
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here