Naga MarketsArctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

arctic mn

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres miesięczny pokazuje, że ostatni impuls wzrostowy doprowadził do wybicia linii trendu spadkowego. Aktualnie może trwać re-test tej linii lub proces powrotu do szerokiego trendu spadkowego. Z pozytywnych sygnałów należy wymienić widoczną gołym okiem słabość spadków, zwłaszcza na tle wcześniejszego impulsu wzrostowego. Spadki te jak na razie respektują okolice 50% zniesienia impulsu. Wydaje się, że wybicie dołka z 29 czerwca czyli spadek poniżej 3 zł może zanegować wszelkie pozytywy i oznaczać powrót do spadków. Jeżeli do tego nie dojdzie, spółka ma szanse na wzrosty choć na razie nie pojawiają się typowe sygnały kupna, a jedynie te świadczące o powolnym wyhamowywaniu spadków.

arctic w1

Interwał tygodniowy pokazuje, że w rejonie 3,20 zł mamy dość znaczące wsparcie. Tym bardziej spadek poniżej 3 zł czyli dotychczasowego minimum ruchu spadkowego, powinien oznaczać kontynuację spadków. Osoby rozważające kupno akcji mają więc dość precyzyjny i logiczny poziom obrony.

arctic d1

Wykres z dziennym interwałem czasowym wyznacza dodatkowo kanał spadkowy trwający dokładnie 4 miesiące. Wczorajsza świeca powstała na wyższych obrotach wygląda ciekawie, choć nie powstała w żadnym istotnym miejscu. Pozytywne jest jednak to, że kurs nie spada po ostatnim odbiciu od górnej krawędzi kanału. Wszystko to jednak zbyt mało aby mówić o sygnale do wzrostów. Wstępnym sygnałem będzie wybicie górą z kanału, a właściwym wybicie poziomu oporu 3,77 zł czyli ostatniego szczytu w nadal trwającym ruchu spadkowym.


logo-HFT-1_250x80Analiza powstała przy współpracy z polskim brokerem HFT Brokers, który jest regulowany przez KNF. Broker udostępnia 450 kontraktów na akcje spółek z całego świata. W HFT możesz również uzyskać dostęp do HFT Robotero. Dzięki strumieniowi danych serwisu Reuters opublikowane wartości trafiają wprost na Twój rachunek już w chwili publikacji, a egzekucja zlecenia liczona w milisekundach da Ci dotąd nieosiągalną przewagę. Zobacz więcej o ofercie HFT Brokers


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here