Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Arctic jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

Te artykuły również Cię zainteresują
arctic

Wokół spółki jest dość głośno w ostatnich dniach, za sprawą nagłych spadków oraz bardzo wysokich obrotów jakie utrzymują się od kilku dni. Ich powodem były wyniki za drugi kwartał, które nie sprostały oczekiwaniom rynku. Być może jednak reakcja podaży była nieco na wyrost. Świadczyć może o tym wczorajsza sesja, podczas której wystarczyły zapewnienia spółki o bardzo optymistycznym nastawieniu co do poprawy wyników w całym 2016 roku, aby cena podskoczyła o 2,6% i znacząco oddaliła się od porannego minimum. Szybkie pojawienie się chętnych do odkupienia nieco tańszych akcji dobrze wróży na przyszłość i być może trend, którego linię wczoraj testowaliśmy będzie kontynuowany. Na podobne szanse wskazuje zresztą widoczna na wykresie technika czyli połączenie wsparcia, linii trendu i reakcji kupujących w tym rejonie. O wzrostach piszemy w tym roku od 22 marca.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

11bit Studios to producent gier na platformy stacjonarne i mobilne.

11bit

Wczorajsza sesja była z pewnością ciekawa dla posiadaczy akcji 11 BIT. Spółka przedstawiła w końcu zarys nowej gry pod tytułem Frostpunk. Jej akcja będzie dziać się w mieście skutym lodem, a rozgrywka dotyczyć będzie walki o przetrwanie. Oczywiście nie wiadomo czy gra okaże się hitem i na jej wyniki trzeba będzie sporo poczekać. Generalnie jest to jednak pozytywna informacja, która po początkowych spadkach została dobrze przyjęta przez rynek. Kurs podczas wtorkowej sesji wzrósł ostatecznie o niecałe 2% i co ważne przy najwyższych obrotach od 5 miesięcy. Pod względem technicznym sesja ta przyniosła mocnego, popytowego pin bara z korektą do poprzedniego szczytu. Układ nadal promuje więc dalsze wzrosty, jedyną niewiadomą jest to na ile dobre informacje są już w cenie, gdyż w okresie wakacyjnym cena akcji poszła w górę już o ponad 40%. O wzrostach informujemy od 3 czerwca.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here