Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Apple Inc.

Spółka Apple Inc. notowana na NASDAQ (ticker: AAPL) zaprezentowała we wtorek kwartalne dane za Q3. Zysk na akcję EPS wyniósł 1,67$ co jest wynikiem o 0,1$ lepszym od prognozy. Również kwartalny dochód okazał się lepszy od prognozowanego. Spółka zarobiła 45,4 mld dolarów wobec prognozy 44,89 mld dolarów. Sprzedaż telefonów iPhone pokryła się z rynkowym konsensusem.

Wyniki skomentował CEO spółki Tim Cook: „Jesteśmy zadowoleni mogąc przedstawić kwartalne dane z dochodem, który urósł 7% rok do roku. Był to również 3 kolejny kwartał naszego wzrostu”.

Warto przy tym zauważyć, że już za miesiąc odbędzie się coroczne największe wydarzenie spółki czyli prezentacji nowych produktów. Obecnie specjalistyczne portale informują, że zaprezentowane zostaną iPhone 7s i 7s plus oraz iPhone 8.

Inwestorzy przyjęli kwartalne dane z wyraźną radością. Akcje spółki Apple Inc. drożeją podczas przedsesyjnych notowań o ponad 6%. Jeżeli ta tendencja utrzyma się do momentu startu regularnych notowań to na wykresie spółki pojawi się znaczący przełom.

Od maja 2017 cena akcji nie zdołała przełamać oporu na poziomie 156$. Istniało przy tym niebezpieczeństwo, że wywoła to korektę nawet do poziomu 133$. Wszystko wskazuje na to, że tak się jednak nie stanie. Jeżeli obecne przedsesyjne wzrosty utrzymają się to początek regularnej sesji może wypaść w rejonie 159$ za akcję. To by otworzyło drogę do nowej wzrostowej fali gdzie „sky is the limit”.

Apple D1
Wykres spółka Apple dla interwału D1
Apple W1
Wykres spółki Apple dla W1

Powyższy wykres pochodzi z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here