Naga MarketsKoncepcja Apple Watch | Źródło: wired.co.uk
Koncepcja Apple Watch | Źródło: wired.co.uk

Przedsiębiorstwo spod znaku nadgryzionego jabłka zapowiedziało w zeszłym tygodniu, że 9 marca miejsce będzie miała konferencja, podczas której poznamy kolejne szczegóły dotyczące zegarka Apple Watch. Całość odbędzie się w Yerba Buena Center for the Arts w San Francisco – w przeszłości Apple organizowało już tutaj kilka swoich spotkań z partnerami biznesowymi i dziennikarzami. Jak informacja przełoży się na ruchy cen akcji?


Premiera już w  kwietniu

Nieoficjalne informacje podają, że w trakcie przyszłotygodniowej konferencji poznamy szczegóły dotyczące metody ładowania Apple Watch oraz cen gadżetu – najtańszy ma zaczynać się od 349USD.

W związku ze zbliżającym się eventem Apple zainwestował ponad 2 miliony dolarów, aby wkupić 12 stron A4 powierzchni reklamowych w marcowym wydaniu miesięcznika Vogue.

INWESTUJ W AKCJE APPLE I INNYCH AMERYKAŃSKICH SPÓŁEK DZIĘKI TOPOPTION – SPRAWDŹ TERAZ

Czego spodziewać się po notowaniach akcji?

Zeszły tydzień dla Apple zakończył się silnym osunięciem w okolice krótkoterminowego poziomu S/R i okrągłego poziomu 128.00. Podaż próbowała zepchać cenę poniżej od połowy tygodnia. Długie dolne knoty świec H4 (szczególnie tej zaznaczonej na zielono) sugerują, że byki nie pozwolą jednak tak łatwo zbić się poniżej wsparcia, co doprowadziłoby do rychłego testu strefy 126.00-125.00. Sytuację rynkową Apple omawialiśmy również w tym artykule.

Jako, że od końca stycznia znajdujemy się w dynamicznym momentum wzrostowym wybijającym kolejne, rekordowe szczyty, obecną rekomendacją dla notowań Apple jest kupno osunięć (typowy buy pullback). Obecny poziom wsparcia lub znajdująca się niżej strefa mogą być do tego doskonałą okazją. W związku z tym w okolicach 128.00 szukamy sygnałów zakupowych, celując początkowo w ostatni ze szczytów.

pobrane (3)

Apple chce przejąć Teslę?

W zeszłym tygodniu podawaliśmy informacje, że Apple podobnie jak Tesla chce budować samochody.

APPLE PODĄŻA W ŚLAD TESLI. BĘDĄ PRODUKOWAĆ SAMOCHODY?

Rano rynek obiegła natomiast plotka, że spółka spod znaku nadgryzionego jabłka ma ambicję do wykupienia Tesli za kilkadziesiąt miliardów dolarów w celu połączenia sił i stworzenia jednego produktu pod marką Apple. Tak ogromna inwestycja w średnim terminie z pewnością utrzyma naszą dotychczasową rekomendację „kupuj”.

Broker TopOption daje możliwość gry w oparciu o notowania Apple oraz innych amerykańskich spółek. Załóż konto już teraz, ciesz się wysokimi poziomami zwrotu i zarabiaj dzięki opcjom.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here