Naga MarketsAppleTVMarch2012_35160082_04Od jakiegoś czasu krążą plotki na temat uruchomienia własnego serwisu telewizyjnego przez Apple. Jednak Peter Kafka donosi, że nowa usługa giganta może być opóźniona, gdyż Apple chce dostarczyć subskrybentom szereg lokalnych kanałów telewizyjnych.


Poza tradycyjnymi lokalnymi kanałami, Apple chce mieć w swojej ofercie również największe amerykańskie stacje telewizyjne, takie jak ABC, FOX czy CBS. Sądząc po umowach, jakie próbuje zawrzeć firma, na razie usługa będzie dostępna tylko dla klientów z USA.

Te artykuły również Cię zainteresują
Apple chce się skupić na dostępie do telewizji z różnych urządzeń. Na pierwszy ogień na pewno pójdą iPhone’y i iPady oraz komputery z Macintoshem na pokładzie. Apple planuje również wypuścić dekodery telewizyjne, na razie znane pod roboczą nazwą Apple TV.

Pierwsze pogłoski mówiły o rzekomej pierwszej prezentacji usługi telewizyjnej oraz Aplle TV na Worldwide Developers Conference, które odbędzie się 8 czerwca, jednak zdaniem Kafki oficjalne ogłoszenie nie nastąpi wcześniej niż „wczesną jesienią”.

apple
Akcje Apple na przestrzeni ostatniego roku

Broker TopOption daje możliwość gry w oparciu o notowania Apple oraz innych amerykańskich spółek. Wypróbuj za darmo. Dzięki Opcjom binarnym możecie grać na akcjach wielu znanych spółek jak Apple, Google, Facebook, Twitter i wielu innych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here