Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Rzut oka na rynek, poniedziałek 2 stycznia:

  • Amerykańskie indeksy S&P500, DJIA i NASDAQ Comp. zakończyły 2016 rok trzema kolejnymi sesjami spadkowymi. Spadki te nie wpłynęły w żaden znaczący sposób na pozytywny (pro wzrostowy) wygląd wykresów w dłuższym terminie.
  • Giełda na Wall Street w poniedziałek jest zamknięta podobnie jak wiele innych giełd: Japonia, Wielka Brytania, Chiny, Kanada, Szwajcaria, Nowa Zelandia, Australia, USA.

Spółka Apple (ticker AAPL, NASDAQ) ograniczy w pierwszym kwartale 2017 roku produkcję smartfonów o 10%. Informację taką podał portal Nikkei w oparciu o dane dostawców. Słabiej sprzedają się oba modele czyli iPhone 7 i iPhone 7 Plus. Przy czym i tak większym zainteresowaniem cieszy się model iPhone 7 Plus z dwiema wbudowanymi kamerami z tyłu telefonu.

Informacja o tym pojawiła się już w piątek i wpłynęła pro spadkowo na akcje Apple. W poniedziałek nic się również nie zmieni ponieważ Wall Street nadal świętuje nowy rok. Identyczna sytuacja miała miejsca w poprzednim roku kiedy to również produkcja w pierwszym kwartale została ograniczona. Wtedy dotyczyło to modeli iPhone 6 i iPhone 6 Plus.

Na wykresie spółki APPLE od połowy września 2016 roku trwa ruch boczny pomiędzy poziomami 106$ – 119$. Rok 2016 akcje spółki zakończyły na poziomie 115.82$, więc w najbliższych dniach może pojawić się tutaj próba przełamania oporu na poziomie 119$ ze względu na jego bliskość. Gdyby jednak wróciły spadki to najbliższe lokalne wsparcie znajduje się na poziomie 115.60$. Natomiast kolejne, ale i mocniejsze wsparcia, są usytuowane na poziomach: 111.50$, 106$.

Wykres spółki APPLE dla interwału D1. All Markets Online
Wykres spółki APPLE dla interwału D1. All Markets Online
Wykres spółki APPLE dla interwału W1. All Markets Online
Wykres spółki APPLE dla interwału W1. All Markets Online

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here