Naga MarketsGPW Akcje PKN Orlen i Bogdanki we wtorek 16 lipcaAplisens zaprosił do składania ofert sprzedaży nie więcej niż 249 tys. akcji własnych Aplisens po 11,9 zł za sztukę, podała spółka.

Aplisens zaprosił do składania ofert sprzedaży nie więcej niż 249 tys. akcji własnych

“Przedmiotem oferty jest nie więcej niż 249 000 akcji, które na dzień ogłoszenia oferty stanowią nie więcej niż 2,1% kapitału zakładowego spółki. Maksymalna wartość akcji objętych ofertą nie przekroczy 3 mln zł” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Termin rozpoczęcia przyjmowania ofert sprzedaży ustalono na 21 września, termin zakończenia – na 2 października. Przewidywany dzień rozliczenia nabycia akcji ustalono na 8 października.

“Akcje spółki nabywane są w celu umorzenia lub zaoferowania do nabycia uprawnionym w ramach realizacji programu motywacyjnego” – wskazano również.

Aplisens jest producentem i dostawcą rozwiązań w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki. Oferuje szeroką gamę urządzeń do pomiaru, regulacji i przetwarzania ciśnienia, wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu od energetyki po przemysł chemiczny, rafineryjny, farmaceutyczny czy spożywczy. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2008 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 118,5 mln zł w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here