Naga MarketsAplikacja do wyceny nieruchomości. Rozmowa z CEO & CO-Founder Rentier.ioRentier.io jest to aplikacja, za pomocą której możliwe jest szybkie i automatyczne uzyskanie wyceny nieruchomości w sposób całkowicie online. Jak wskazuje gość programu Comparic24, Anton Bubiel (współzałożyciel), aplikacja bierze pod uwagę twarde dane takie jak adres, liczba pokoi, czy też powierzchnia.Jak powstała aplikacja rentier.io?

– Historia jest długa i zawiła. Mianowicie wszystko się zaczęło w pewnym sensie od pasji do inwestowania i problemów, które ja i moi wspólnicy napotykali podczas procesu inwestycyjnego oraz chęci zaadresowania tych problemów dzięki technologii. I tak w 2017 roku, jeszcze wspólnie z moim wspólnikiem Michałem Gałaszewskim po godzinach zaczęliśmy pracować nad aplikacją, której celem pierwotnie było pomoc inwestorom nieruchomości na wynajem w podejmowaniu decyzji opartych o dane. – wskazuje Anton Bubiel, CEO & CO-Founder Rentier.io.

Jak słyszymy na antenie Comparic24, sama funkcjonalność wyceny nieruchomości została dodana w kolejnych aktualizacjach. Pod względem dokładności tej funkcji, to wiele zależy od jakości wprowadzonych do systemu danych. Jeśli do aplikacji wprowadzane są miarodajne dane, to również otrzymana wycena jest miarodajna. Warto bowiem pamiętać, że jeśli zapytamy 10 rzeczoznawców jak wyceniają tą samą nieruchomość, to prawdopodobnie otrzymamy 10 różnych wyników (mieszczących się w pewnym przedziale).

Głosuj na Comparic.pl oraz Comparic24.tv w Ogólnopolskim Badaniu Inwestorów (OBI) 2021:

BIORĘ UDZIAŁ W OBI 2021

– Bazujemy na danych parametrycznych, które bardzo często nie biorą pod uwagę takich elementów miękkich jak na przykład rozkład mieszkania albo widok z okna. Tutaj bazujemy na takich sztywnych parametrach, czyli adres, powierzchnia, liczba pokoi, rok budowy, piętro i standardu mieszkania. W związku z czym jest to pewnego rodzaju trade off, bo mamy bardzo szybką analizę, bardzo szybki wynik. – dodaje także.

Zobacz również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pgnig notowania akcji | biomed kurs akcji | dzisiejszy kurs forinta | eurusd | średni kurs dolara nowozelandzkiego nbp | s&p notowania | kirs dolara |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here