Naga MarketsDziałalność Grupy Apator obejmuje projektowanie, produkcję i sprzedaż aparatury pomiarowej oraz aparatury łącznikowej. W sektorze aparatury pomiarowej oferowane są kompleksowe systemy opomiarowania różnych nośników energii (energia elektryczna, ciepło, gaz, woda) działające zarówno na bazie liczników kredytowych jak i liczników przedpłatowych. W segmencie aparatury łącznikowej wytwarzana jest elektryczna aparaturę łączeniowa i zabezpieczająca niskiego i wysokiego napięcia dla energetyki oraz przemysłu.


Na wykresie miesięcznym widać trwający od dłuższego czasu trend wzrostowy.


Na wykresie dziennym widzimy, że po dość mocnej korekcie, w ostatnich dniach miały miejsce silne impulsy popytowe. Mogą one być sygnałem do zakupu akcji, można także poczekać na zbliżenie się kursu do widocznego wsparcia lub zakupić akcje po wybiciu ostatnich szczytów.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie , a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – czwartek 16 stycznia.
Następny artykułHawe – uśpiona spółka blisko wsparcia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here